BoJack si myslí, že mu pozitivní přístup změní život, jenže ten není zrovna kompatibilní s jeho novou hereckou prací. (Netflix)

Kikinn_

"Hlídej ten kabel Diane!" Minutu potom se zhroutí celý studio. Co na to říct nečekal jsem to. Tenhle díl byl spíš o tom jak se chce Bojack změnit a zjistí že dokáže hrát smutné role jenom když je smutnej 7/10 4- nejsem si jistej ale nemyslím si že bojack neuměl hrát smutnou roli když nebyl smutnej on vůbec neuměl hrát. Jak to se ptal Herba "am I a clown?". takže asi jo byl smutnej a záhrál to a ten joke s tou Diane jsem fakt nečekal bylo hodně dobrý. Taky si myslím že ten kabel byl metafor k hlídání bojacka. Když ho nehlídala tak někdo o něj zakopl a ublížil si. Jako kdyby bojack byl fakt poison. dobrá episoda ()

honajz2

Nuda a šeď. Sice už to vypadá zhruba tak, jak jsem si přál a sice v sobě mám nadšení z S01E12, ale i tak mě ten díl zklamal. Nevím proč, ale bylo to nevtipné, strašně nudné a pořád tenhle svět nedokážu brát natolik vážně, abych s postavami soucítil a nebyl k nim tak lhostejný. Asi to ještě bude chtít čas, ale těžko říct, jak mě osloví další epizody. Zatím to vypadá tak, jak jsem se po dokoukání první série obával - to nejzajímavější bylo vyčerpáno a teď se osudy postav budou posouvat šnečím tempem, aby to vystačilo na co nejvíc sérií. Teď mě možná fanoušci ukamenují, ale takhle to vypadá, že z toho bude telenovela... Ale tak aspoň bylo zajímavé vidět pozitivního BoJacka a zjistit, že BoJackova máma ještě žije. 2* ()

ALIENka_

První epizoda a už takhle kurva dobrá? Mm cejtím v kostech, že tuhle sérii si fakt užiju. BoJack Horseman má prostě něco, co ostatní sitcomy nemaj - uhh depresivní atmosféru, a to já žeru velkými sousty a žádám si další porci! Hodnocení: 9/10 ()

Arkanoid

Prvýkrát pozitívne motivovaný BoJack. No niektoré rany sa nikdy nezacelia a každý si ich musí niesť sám, či už ich vníma alebo predstiera, že v ňom nie sú. Vývoj postáv by bol fajn, no tu poteší len uvedomenie si stále iných faktov, ktoré ich vracajú do depresie bez ohľadu na to, ako a v čom sa im darí. Keby to bolo inak, seriál by stratil svoje pochmúrne čaro. ()

• V čase 21:30 můžeme vidět obraz leknínů. Ten odkazuje na sérii asi 250 obrazů hladin rybníků s květy leknínů. Tuto řadu obrazů vytvořil francouzský malíř Claude Monet. (Shizle)