BoJack Horseman - Série 1 (2014) (séria)

Oslíku, otřes se (S01E10)

(epizóda)
  • USA One Trick Pony

BoJack natáčí film v domě pana Piškota. Diane dokončuje knihu. (Netflix)

honajz2

Tak výhrady mám a není jich zrovna málo, kecal bych, že ne, ale stejně jako minulá epizoda to funguje přesně tak, jak jsem očekával, mix vážných a komediálních situací funguje jak má a já pořád doufám, že se to tak konečně udrží, takže nakonec ty slabé 4* dám. Navíc se to celé tak krásně absurdně vyvíjelo, že prostě musím... ()

ALIENka_

Příběh o tom, jak se z romanťárny stal šílenej film z vesmíru a nakonec z něj zbyl jenom koš jídla. Napsala bych víc, ale nevím co, jelikož předchozí věta vystihla dokonale všechny moje myšlenky a vlastně i celou epizodu, takže se rovnou radši pustím do dalšího dílu. Hodnocení: 7/10 ()

Kikinn_

4-popravdě jsem si tohle užil 4- episoda která dala základ nejlepšímu dílu v 1 sérii. Po prvním zhlédnutí to nedávalo smysl a myslel jste si že se Diane obrátila proti Bojackovy ale ona mu chtěla ukázat že ta kniha je dobrá a měla pravdu. Je lepší vydat knihu kde řeknete jak normální člověk jste než vydat knihu kde popisujete jak váš život je dokonalý. Nikdo nemá dokonalý život každý si něčím prochází , jen jde o to jak dobře to zakryjete. One Trick Pony je super koncept ()

• Kniha BoJacka Horsemana začína slovami: "Keď som sa prvýkrát stretol s BoJackom Horsemanom, vracal cukrovú vatu z paluby svojho honosného domu v kopcoch." Toto sa ozaj stalo v prvej epizóde, keď Bojack oficiálne najal Diane, aby napísala knihu. (Pat.Ko)
  • Na Pinkyho hrnčeku na stole je nápis: „Keep Clam and Carry Prawn“, čo je paródia na frázu „Keep Calm and Carry On“. (Pat.Ko)