BoJack si na psaní svých pamětí, které mu mají pomoct zpátky na výsluní, najímá ghostwritera. (Netflix)

honajz2

Na tohle se chci podívat už dlouho a dostal jsem se k tomu až teď. Kdybych měl tenhle seriál soudit jen podle pilotu, tak s tím okamžitě seknu. Nesympatické postavy, nevtipný humor (v tom lepším případě, někdy je to dost trapné) co jde mimo mě, animace nijak úžasná, abych ji zvlášť chválil... Tak co tady vlastně hodnotím kladně? Asi pár vtípků v obraze, které tu nevtipnost dialogů občas tahají z úplné bídy. Taky mě trošku zajímá, kam se děj vyvine do budoucna, ale jestli všechny epizody budou takové, tak to s tímhle seriálem brzo seknu. Slabé 2* ()

Kikinn_

První hodnocení 2. Napadlo mě že se podívám na každý díl znovu a kdyžtak opravím hodnocení. U tohoto dílu jsem při prvním zhlédnutí doslova spal takže tohle je první. Když to vezmu tak že by tohle byla simsons epizoda tak by to byl nadprůměr. Bohužel tohle je jeden z nejlepších 2D animáků vůbec takže proto 2 ale možná to změním na 3 ()

ALIENka_

Pěknej nápad, dobrej humor a rychlej rozjezd už od začátku. Nesere se s nějakým pomalým vysvětlováním a rovnou vám předhodí pěkně rozejetej příběh. Ale teda doporučovala bych, abyste se naučili rychle číst, protože ty dialogy jsou rychlý jak sviň, a s přetáčením to není taková prdel. :D Hodnocení: 7/10 ()

LachtanShows

Tak před půlrokem jsem už na Bojacka narazil a moc mě neoslovil, i díky tomu se nemůžu divit zdejším na poměr seriálu velmi podprůměrným číslům. Druhé šance jsou ale někdy potřeba a tady je více než přínosná. Dlouho jsem nenarazil na seriál, po kterém bych měl takovou chuť pustit další epizodu. Těším se na budoucí dění, které si všichni (zdejší devadesátiprocentní hodnocení!) vychvalují jako jednu z nejpovedenějších dramedy současné televize. ()

• Bojack spomína Linusa a jeho deku, je to odkaz na Vánoce (1965). (Pat.Ko)