Herec, který rozdával smích s nelehkým osudem. Jak bojoval s krutou nemocí a kde bral energii? Co byl ochoten obětovat pro diváky? Na život po boku fenomenálního herce a vypravěče vzpomínají jeho děti, Iva Janžurová, Pavel Zedníček, Gabriela Vránová, Pavel Trávníček a lékařka, která se o něj starala do posledních dnů jeho života. (TV Barrandov)

Romanstekl

Bohužel tento dokument už nepřináší téměř žádné nové informace... Ale i tak lepší průměr, co je s Menšíkem se nedá hodnotit špatně :-) ()

Padme_Anakin

Příjemné nahlédnutí do profesního i soukromého života talentovaného herce, živelného člověka, zajímavé osobnosti.. Jedná se o takový malý medailonek, ve kterém jeho děti, přátelé, kolegové a ošetřující lékařka vzpomínají.. Hezkým zpestřením jsou rodinné fotografie a archivní záběry, bylo mi potěšením.. ()

topi

Není možné, že něco takového vyprodukovala TV Barrandov! Vzhledem k pořadům, které jsou všechno žumpárny největšího kalibru! Tento dokument o géniovi Menšíkovi sice nepřináší nic nového (až na nějaké archivní záběry a materiály), ale jako pěkný medailonek a vzpomínku na tuto legendární osobu upřímného a nenapodobitelného herectví poslouží víceméně kvalitně. Hovoří a vzpomínají na něho jeho děti, herečtí kolegové, nebo osobní ošetřující lékařka. ()