Blue Green

USA, 2007, 3 min

Réžia:

David Lynch

pan Hnědý

Ten zvuk je tak démonický, že jsem měl husinu na každém místě na těle. Lynch má opět noční můry, které nám chce ukázat. Dětský smích, pláč je děsivý. Na konci když jde David s kamerou a opět parádním účesem se rozplývám blahem. ()

ledzepfan

No tak co si budeme povídat.. evidentně jde spíš o čvičení s digikamerou v inlandempire období... Ale je tam ten industriál a je to Lynch takže za mě dobrý :) ()

JohnMiller

Ide o kratučký mindfuck v ktorom sa pod snovým zvukovým kakofonickým nánosom prechádzajú deti, Pripomínajúce skôr duchov ako veselú kopu ktorá sa iba hrá. Títo duchovia-ľudia si len tak kráčajú po nejakej, istotne, opustenej a uzatvorenej továrni. Je to nesmierne kratučké, bez deja, čo je škoda, ale zas na druhú stranu pri Lynchovi to potrebujeme ? No predsa nie. ()

honajz2

Duchové pochodující po jakési továrně, které Lynch viděl a "natočil". Aspoň tak nějak jsem to pochopil. Ze všech nových Lynchových kraťasů mi tenhle, z těch co jsem viděl, připadá nejlepší a dost mi připomíná ty staré Lynchovy kraťasy. Všechny ty různé zvuky tu byly použity dost dobře a dokonce se tomu za 3 minuty povedlo vytvořit nějakou atmosféru, to celkem cením. 4* ()