Nový pořad na principu skryté kamery, v němž se známí herci, zpěváci nebo sportovci převléknou za lidi různých profesí a vyrazí na místa, kde by je jejich fanoušci jen těžko očekávali. Kdy se vám stane, že vás v restauraci obslouží modelka, vlasy vám umyje profesionální sportovec a pneumatiky na autě vymění známý zpěvák? To vše na vás čeká v pořadu Překvápko!, který moderují Martin Dejdar a Andrea Kerestešová. Schválně – čí převlek diváci okamžitě odhalí, a kým se naopak nechají nachytat? (TV Prima)

jolly.rose

Dle mého názoru to moc vtipné není. Jedině snad perlila Markéta Hrubešová, která byla přesvědčivá. K. Brožová, pokud nechtěla být hned odhalena, tak se v první řadě neměla malovat (ale to by ji asi opravdu nikdo nepoznal a to byl snad účel, ne?! Jenže to by asi zase ona nepřenesla přes srdce. Jednu dávám za Hrubešovou. ()

Frajer42

Ríša Tajný, Ruda z Ostravy a Luděk Sobota mě celkem pobavili. Ostatní nestojí ani za zmínku. Dobrou polovinu "známých" osobností jsem neznal vůbec, takže kdybych se v podobné situaci ocitl já, tak bych je také nepoznal. Koncept je slušný. Bohužel kamera se objevuje brzy a vtípky jsou docela nedotažené. Skrytou kameru zbožňuji. Dělat si z někoho prdel je prostě paráda. Tady ovšem šlo spíše o to, nalákat diváky na "známé" tváře. Další díl už pravděpodobně neuvidím a odpad by byl velice přísné hodnocení, takže dávám jednu malou hvězdičku. ()

ESNYR

Zajímalo by mně, jaké pocity měla třeba taková Markéta Hrubešová, kvůli tomu že jí nikdo nepoznal ( to musí docela zabolet, i v případě že se jedná o legraci ) Tak teda pardon, ale v naší malé vlasti, kde je jen asi 60 herců, bych ji poznal okamžitě ( hlavně proto, že je to hezká holka, kterou si určitě nespletu z nějakou ušmudlanou úřednicí ) Martin Dejdar bere už jen divný pořady, a jde tím čím dál víc ke dnu, ve kterých není ani vtipný a ani úplně na místě. A Andrea Kerestešová, je zdárný příklad toho, jak se to nemá dělat. ¤¤¤ Další z řady hodně nepovedených pořadů které si myslí že budou vtipné. Bohužel nejsou. ()

SZYslak

V TV bezi upoutavky na novy chi chi cha cha cho cho porad. Je tam Dejdar, jo mamo, tak to bude sranda. Nasazuju hazmat oblek a pripravuju dekontaminacni stanici. Smele beru do ruky ovladac. V tom okamziku mi probehne cely muj zivot pred ocima. Ne, na to fakt nemam, jsem srab. At to zkusi nekdo jiny. ()