Před zraky policisty Johnnyho Damica je na ulici zastřelen muž. Vrah se mu prokáže kradeným policejním odznakem a z místa činu pod záminkou přivolání pomoci zmizí. Johnnyho za to jeho nadřízení příliš nepochválí. Náš hlavní hrdina je ale jediný, kdo může pachatele identifikovat. Rozbíhá se náročné vyšetřování, které od Johnnyho vyžaduje práci v utajení pod identitou zločince z New Orleans. (worm14)

Topco

Mne Broderick Crawford nevadil, práve naopak, hodil sa mi do role správňackeho drsného policajta, ktorý urobil chybu a musí sa teraz podujať na špinavú prácu v teréne (aj keď áno, nejaké to kilo dole by neuškodilo). Je to práve jeho výkon, ktorý udržiava pozornosť pri inak obyčajnom príbehu policajta v utajení. Film má dobré intro v daždi a nebojí sa ísť do exteriérov nočného mesta. PS: hlavný hrdina vynikal aj vyberavým vkusom na bare: "white wine & beer" :) 3,5* ()

Courtemanche

Dobrý film. Když mě zaujme něco z let 30-40-a začátek z 50.let (Amerických) tak to je na oslavu. A to ještě ten Broderick mi není vůbec povědomý. Takže hned takhle naslepo to je hodně dobrý. Kdo by se zajímal, tak Borgnineho je tady vidět a má zajímavou roli, a co se týče Bronsona, tak objeví se tady jen na minutku-dvě, ale měl i napsaný nějakou tu větu-dvě. Vymakaný jak blázen. 3,5/5 ()

liquido26

Stárnoucí, obtloustlý a plešatící čtyřicátník Broderick Crawford podle mě nemá na roli drsného poldy pracujícího v utajení. Příběh byla obyčejná "undercover" detektivka. Nebylo to špatné, ale nejednalo se o nic extra. ()