Karlos80

Mnohožánrový film exploitace, který začínal velmi nadějně (úvod, včetně neobvyklého traileru je skvělý) a to jako samostatná bikerská odnož, bohužel samotní sadističtí bikeři (Krvaví ďábli) ve filmu skoro nehráli, tady byli spíše jakousi násilnou spojkou pracující pro sjednocenou Neo-nacistickou grupu, proti nim, na druhé straně vládní zmocněnec, agent FBI Mark Adams, který předstírá že je členem tohoto zločineckého syndikátu, jen aby odkryl úkryt Neo-nacistů. Po filmové stránce tedy spíše šlo o žánry Krimi/Spy/War/Nazisploitation/Sexploitation. Normálně bych filmu snad dal odpad!, ale ač mám pro tyto sleazy/trash nízkorozpočťáky slabost, tak dávám alespoň za 2* a to za veterány exploitace Brodericka Crawforda, Scotta Bradyho a Johna Carradina v menších rolích. Čekal jsem však lepší Adamsonův biják, něco ve stylu "Satan's Sadists", už jen dle nadějně vyhlížejícího plakátu a pěkných fotek, bohužel toto je taková nepovedená špionážní detektivka. Struktura filmu je však přímo úděsná, příběh je neuvěřitelně spletitý a zamotaný, některé scény naprosto zbytečné a přebytečné, takže se po čase v této i poněkud zábavné kašičce, nemusíte vůbec orientovat. Zklamání, doporučeno jen fanouškům žánru....Komentář zde jako první v pořadí.. ()

G04T

Musím uznat, že tohle byla teda solidní podívaná. Tenhle film je v ČR dost neznámej a to je škoda. Všechno je tu super - tempo, hudba, děj.. akorát to má dva problémy. Ze začátku je všechno všem jasný vo co de. Jenže vono se to pak ke konci všechno a všichni seskupí a nabalí do sebe, že v tom člověk má pak bordel a neví co je co a kdo je kdo, co s čím souvisí a co zase ne. On ten příběh není ani tak těžkej na pochopení, ale těžší je orientovat se v něm, kór když nejste úplnej profík na angličtinu a koukáte na to bez titulků! A ten druhej problém je, že nám na úvod režisér představil nějakej motorkářskej gang, kterej - jak jsem si myslel - bude to hlavní v tomhle filmu a oni se nakonec ty motorkáři ukážou jen v pár scénách... ale jinak je to fakt zvláštní a dobrej film, ve kterým ta svastika vlastně vůbec nehraje žádnou roli, takže ono je to vlastně jedno.. ()