Nejsem do tebe blázen

• USA You're the Worst
USA, (2014–2019), 25 h (Minutáž: 21–35 min)

Tvorcovia:

Stephen Falk

Hudba:

Adam Blau

Chris Geere, Aya Cash, Desmin Borges, Kether Donohue, Allan McLeod, Todd Robert Anderson, Janet Varney, Brandon Mychal Smith, Darrell Britt-Gibson (viac)

Jimmy a Gretchen se seznámí na svatbě svých přátel. Přestože je Jimmy bývalým přítelem nevěsty a Gretchen nejlepší kamarádka její sestry, tak spolu stráví noc a začíná jejich vztah-nevztah... (TV Prima)

Isiala

Arogantný angličan a jeho vydanie v ženskom tele tvorí neskutočne zábavnú dvojicu, ktorú si nejde nezamilovať.Sú tak iní a predsa chcú zažívať rovnaké pocity, ktoré rozumovo odmietajú. Romantika bez romantiky, alá "You just spit on my vagina?". Takže nabrúsiť rozpoznávač sarkazmu a hurá do toho Najhoršieho (Worst). ()

kajda.l

Ach... Jimmy je sobeček a píčus jehož britskej přízvuk a hlášky mě baví, Gretchen prostě a jednoduše žeru a miluju vypointovanost vtipů směřující k Lindsay. Prvních pět dílů sjížním stále dokola a nepřestávají mě bavit. Jen se obávám, aby to neskončilo podobně jako jeden z předchozích Hardcastleho počinů 100 Questions (rychlá stopka s ohledem na prudérní Američany), ale snad se pletu... Sympaticky nekorektní, ale nikoliv nechutná zábava plná upřímných dialogů. Moralizující slepičky milující romantická klišé, které uráží slovo "kunda" to patrně rychle odradí a to je moc dobře... 100% ()

eLeR

Nejsem do tebe blázen ... no jasné. Tento model romantiky, keď si dvaja nechcú priznať, že to medzi nimi funguje, mám rada. Fakt zábavička. A nielen Jimmy a Gretchen za to môžu, ale aj ostatní ... Edgar, Lindsay, Sam, Killian ... ešte aj predavač pizze mal štýl. Má to kopec hlášok, je to svieže, drzé, niekedy cez čiaru .. skrátka iné. ()

Arach.No

Tak tohle bylo strašné. Po přečtení pár recenzí a pozitivních ohlasů jsem se na tento seriál docela těšil. Cynické postavy, otevřený britský humor, co by mohlo být špatně? Prakticky všechno. První dvě scény (svatba+seznámení) obsahují po jednom vtipu, tak jsem si s nadějí říkal, třeba se to vyvine. Ve zbytku pilotu už vtip není. Co je ale horší, hlavní ženská postava je tak nepříjemná, odpudivá a protivná. Což by nutně nemuselo vadit, kdyby zároveň byla zajímavá a zábavná. Není. Jediná postava s potenciálem je Jimmy. Při sledování však nedokážu vyfiltrovat všechno (!) kromě něj, aby to pro mě nebylo utrpení. Většinou dávám seriálům alespoň několik epizod, ale tohle už nezvládnu, a tak výjimečně hodnotím po pilotu. Nápad by to mohl být nosný, ale to by zpracování muselo vypadat úplně jinak. ()

Botič

Vztahy jsou občas pěkně toxická záležitost a když dojde na upřímnost, tak s tou každý dojde akorát tak na kraj lesa. You're the Worst je seriál o těch největších masochistech, kteří dokáží vykřesat ze vztahů jen to nejhorší a já jim za to tleskám. Pod tou cynickou slupkou se ukrývá neskutečně boží jádro. Trefa do černého! ()