Primetime Emmy® Award je nejvyšším oceněním v televizním průmyslu a vyjadřuje uznání za vynikající počiny mezi pořady určenými pro hlavní vysílací čas. Ceny se každoročně udělují v sedmadvaceti kategoriích a nezapomínají ani na mimořádné zásluhy. Slavnostní ceremoniál předávání Emmy je jednou z nejvíce vzrušujících a nejpestižnějších událostí v americké televizi a tato velkolepá zábavná show přitahuje miliony diváků po celém světě. Galavečer plný kouzelné atmosféry a hvězdných umělců proběhne 25. srpna 2014 v Los Angeles. (HBO Europe)

KevSpa

Jo, panečku, takhle se dělá show. Tohle je ten rozdíl mezi udílením Oscarů a Emmy. Televizáci si to umí užít, dokáží pobavit, vyvolat emoce (rozloučení Billyho Crystala s Robinem Williamsem mohlo nechat chladným jen toho největšího cynika) a nás seriálové maniaky naprosto odrovnat. Jeden z nejlepších ročníků. Ač se v případě udělených cen žádné překvapení nekonalo a Breaking Bad pobralo, co se dalo, byl to nezapomenutelný zážitek. ()

Matty

Na začátku roztahané, ke konci uspěchané, celkově až příliš snadno zapomenutelné předávání, jehož první polovině kralovali na všech úrovních Britové (děkovačka Moffata, vítězství Freemana a Cumberbatche, Gervaisovo uvedení nominací) a druhé lidé z Breaking Bad. Jediným výraznějším oživením režijně poněkud usedlého večera byl Weird Al, který by měl svými písněmi příští rok uvádět všechny nominované pořady. Samotná ocenění bez velkých překvapení. Namísto progresivnějších sérií, vymykajících se tématem (Derek), formou vyprávění (Treme) nebo způsobem uvedení (House of Cards, Orange is the New Black), se sázelo na osvědčené formáty a známé tváře (Parsons, herecké veteránky Kathy Bates a Jessica Lange). U některých pořadů mám pocit, že s přestávkami vítězí posledních 5 (Modern Family) nebo 10 let (The Amazing Race). Odpustit si tvůrci mohli patetickou cenu za téma pro The Normal Heart (jejíž tvůrce v děkovné řeči alespoň správně pochopil, že soška ve skutečnosti patří všem obětem AIDS, nikoli jeho filmu). ()

Borrtex

Jak píše KevSpa a phoebess, jeden z nejlepších ročníků udílení Cen Emmy. Já osobně jsem se naprosto dokonale bavil. Seth Meyers je výborný uvaděč a spolu s výborným publikem dokázali vytvořit výborný pořad. Scéna s Bryanem Cranstonem jak se zběsile vrhá po Julii Dreyfus byla nezapomenutelná :-D. Co se týče udílení, jsem naprosto spokojen. Breaking Bad si to rozhodně zasloužili! :-) Doplnění: Jimmy Kimmel byl taky dobrý :-D - https://www.youtube.com/watch?v=QCuniOKlghM ()

phoebess

Musím říct, že po dlouhé době mě Emmy položily opravdu na kolena. Smíchy jsem se popadala za pupek, pobrečela si u Billyho Crystala, když vzdával poctu svému příteli... Poprvé mám pocit, že pět hvězdiček prostě ani zdaleka nestačí. ()

Splasher

Meyerse moc neznám, což bylo výhodou. Potěšil čistý hattrick pro JL-D i výhra Colberta. Uvidíme za rok, kde bude jasným favoritem Oliver. Výhry Modern Family a BB v hlavních kategoriích? Už ani nevím, jak to originálně komentovat. PS: Doufám, že Samberg bude za svůj výstup mezi nominovanými na 67. ročníku. PostPS: Nezbývá než politovat americké diváky, že ani letos PBS nebo Netflix nesáhly po Black Mirror, Utopii nebo třeba Broadchurch. ()

Laerry

Několik pamětihodných okamžiků se našlo: úvodní monolog Setha Meyerse + jeho video z New Yorku; Ricky Gervaisova "děkovná" řeč; runnng joke JLD a Bryana Cranstona (líbačka!:-) ), vystopení Weird Ala Yankovice - zvláště "Joffrey" předávající psací stroj GRRM a následné setkání s jeho matičkou:-))... s oceňenými jsem (až na pár výjimek) velmi spokojená - Steven Moffat byl upřímně překvapený (škoda pak, že Benedict a Martin Freeman chyběli...), nej reality show TAR - zcela zaslouženě!, překvapilo mě, že tolik cen získalo AHS za zcela průměrnou třetí řadu; k smíchu už ani není neustálé oceňování Jima Parsona či Modern Family (a tak mě kategorie komedie ani moc nezajímá)... ale největší radost mi udělalo vítězné tažení Breaking bad - a potupná prohra na celé čáře protěžovaného True Detectiva byla jako sladký bonus... ()

Hanys_

Vtipné (Gervais) i dojemné (Crystal a jeho vzpomínání na Williamse) předávání tv cen, kde jsem sice čekal nadvládu True Crime, a ikdyž ta se nekonala, tak přenos jako takový nezklamal. 6.5/10 ()

lmc odpad!

Miluju seriály a Zlaté Glóby a tohle byla moje první zkušenost s Emmy - a věřím že i poslední. I přes nadmíru známých tváří a tématu, které rozzáří každého seriálového geeka, jsou pro mně ceny Emmy nestravitelné. Jde totiž o celkové provedení - špatná živá hudba a střih zvuku, tragický střih a režie celé show včetně předstřihaných částí (například In Memoriam naprostá katastrofa) a více stupidního humoru než by bylo záhodno. Pocta Robinu Williamsovi špatný vtip. Nehodnotím tu kdo dostal jakou cenu, ale show jako takovou - a když potkám něco co je na úrovni produkce TV Nova, prchám rychle pryč. Ještě že se seriálové ceny udílí i ve Zlatých Glóbech, které jsou alespoň profesionálně technicky zmáknuté - Emmy totiž působí jako nepřipravená improvizace pod taktovkou nezkušených lidí. What a shame! ()

Infurius

5* len kvôli geniálnemu Vince Gilliganovi a jeho Perníkovemu tátovi. True Detective do toho obdobia tak spadlo, že všetku slávu prebil Perník. ()