Riset

• Južná Kórea 리셋 (viac)

Eawy

Prvé časti neuveriteľné, neskôr sa to zamotalo, ale za námet, ústredného hrdinu a celú jeho malú kompániu si vás seriál rýchlo získa. Mnohí píšu, že 10 častí bolo málo. Osobne si myslím, že to bolo až až. Viacej by len pokazilo celkový dojem. V každom prípade, keby bola druhá séria s iným ústredným prípadom, neváhala by som si ju pozrieť. Poznámka: Pero je naozaj mocnejšie ako meč. 60% ()

Mkqp

Kéž by měl tento seriál na starost lepší scénárista, věřím, že by pak byl bez debat v mém TOP listu. Ničí mě vidět tak vynikající příběh zmrzačený špatným scénářem. ■ Jeong-Myeong Cheona vidím už po třetí a opět super výkon bez nějakého zbytečného přehrávání. Je to velký sympaťák, bohužel je však obsazován převážně v nevýrazných snímcích. Zasloužil by si nějaké veledílo. ()

Ivuse

Tak mám za sebou další parádní krimi seriál, začínám milovat tyto 10 až 12-dílné krimi seroše. Ať už to byl Ten, Vampire prosecutor nebo Reset, všechny mě velmi rychle chytli. Méně dílů = rychlejší spád. :) Zápletka nápaditá, děj dostatečně zamotaný a hlavní hrdina, včetně své party, si vás rychle získá. Bavilo mě, že divák, spolu s hlavním hrdinou, odkrývá jeho uzamčené vzpomínky, ve kterých leží odpověď i vodítka k případu. Určitě parádní počin, který stojí za to! ()