Po predčasnom prepustení z nápravného zariadenia musí Jackie (Julie Benz) striktne dodržiavať určité pravidlá. Životný reštart dospelej ženy je spojený s novou prácou barmanky, ale i spoločnými sedeniami s bývalými trestancami. Avšak nič z toho neovplyvní jej budúcnosť tak, ako nasťahovanie sa do apartmánu v staršom gotickom hoteli. Ten vo svojich útrobách totiž skrýva veľké temné tajomstvo. (*CARNIFEX*)

Kudly4

Z nápravného zařízení rovnou do krásného hotelu, ale nesmíš tu porušit pravidla, jinak dopadneš hódně špatně. Už jenom z té parádní úvodní scény, jsem měl pocit, že tohle bude dobrý Horor. Vynikající atmosféra hotelu, nechybělo napětí, vraždy slušný i dost krvavý, dojde na jednu solidní Gore scénu (chlápek bez půlky těla) a jako třešnička na dortu, překrásná MILFKA Julie Benz, které jsem hraní opravdu věřil, no ještě aby ne, když má na kontě tolik skvělých filmů (Saw 5, Rambo IV ...), záporné postavy též povedené. Já si nemám na co stěžovat, natočeno je to velice kvalitně a kdyby tu bylo více vražd a Gore, pálil bych plný počet. Spokojenost, vynikající Horor a určitě zhlédnu v budoucnu ještě jednou. (331. hodnocení, FULL HD) ()

*CARNIFEX*

Po predčasnom prepustení z nápravného zariadenia pre ženy, musí Jackie striktne dodržiavať určité pravidlá. Nová práca barmanky, či spoločné sedenia s bývalými trestancami, sú len minimálnymi zásahmi do opätovného, životného reštartu dospelej ženy, ktoré ani z ďaleka neovplyvnia jej budúcnosť tak, ako nasťahovanie sa do apartmánu jedného zo starších, gotických hotelov. Ten vo svojich útrobách totiž skrýva jedno veľké, temné tajomstvo ... Nie najhoršia kopírka "See No Evil". Gore mohlo byť rozhodne viac, no keď sa objavilo, bolo viac ako slušné spracované. Škoda odfláknutého kastingu záporáka, na ktorom si naozaj mohli dať viac záležať. Atmosféra je však v kombinácii s vhodne zvoleným prostredím celkom dobrá, takže pokiaľ sa zrovna človek nudí, pričom z horor žánru je vysloveným požieračom "všetkého", vyslovene sklamaný by byť nemusel - 55% ()

J*A*S*M

Hororů, v nichž se hrdinové a záporáci nahánějí v mezizdním (je to vůbec slovo?) prostoru v posledních letech přibývá ... a pomalu to přestává být zajímavé. Vybělenej svalnatej vrahoun taky není zrovna věcí neviděnou, takže výron originality v Havenhurstu nečekejte. To u slasherů ale asi ani nejde, že. Režie Andrewa C. Erina (má za sebou evidentně samé nezajímavé a televizní filmy) ničím extra nezaujme, na druhou stranu se mu daří držet relativně obstojnou atmosféru temných hotelových chodeb a nebezpečí skrývajícího se za zdmi. Mezi dvojkou a trojkou. ()

Psychor

Přestože Havenhurst disponuje zdánlivě přívětivou stopáží, prospělo by mu zkrácení na pouhých 70 minut. Jinak se jedná o průměrný horor bez výraznějších předností či slabin. Největší výtku směřuji do samotného závěru, od kterého bych čekal o poznání větší propracovanost. Místo kýžené gradace je divák svědkem poněkud jednotvárné naháněné, která celý film zcela zbytečně natahuje. O rozpačité pointě ani nemluvě. Jakožto zdejší hororový expert však snímku Havenhurst uděluji slabší tři hvězdy a méně náročnému publiku s klidným srdcem doporučuji ke zhlédnutí. ()

Bloody13

Ale jo, tohle je nakonec docela fajn slasher, co připomene minimálně dva starší příbuzné. Krvavá minulost rozlehlého hotelu a spletitý labyrint jeho tajných chodeb totiž silně evokuje Hooperův Toolbox Murders, albínský vraždící valibuk zase první See No Evil. Havenhurst sice neoplývá brutalitou obou zmíněných bratříčků a příběh je to největší klišé, které sesmolíte během tří minut na záchodě, ale zase si hezky buduje onu stísněnou atmosféru hotelu, v němž váš další a neopatrný krok znamená jistou smrt. Na můj vkus tu těch skrytých chodeb a jiných vymožeností bylo už trochu přehršel, na druhou stranu krátké vystoupení upištěné Danielle Harris, bodycount s číslem 7 a jedna pěkná gore scéna taky není zrovna málo, co řikáte? ()

• Natáčelo se od 28. dubna do 31. května 2014 v Los Angeles (Kalifornie, USA) a New York City (New York, USA). (BMW12)
  • Celosvětová premiéra proběhla 14. května 2016 na filmovém festivalu v Cannes. (BMW12)
  • Příjmení pronajímatelky „Mudgett“ je skutečné příjmení sériového vraha Hermana Webster Mudgetta, známého spíše jako Dr. Henry Howard Holmes, krerý byl prvním zdokumentovaným americkým sériovým vrahem. (Kudly4)