Herkules: Vzkříšení

• USA Hercules Reborn

Když byla Ariasovi unesena nevěsta Theodora, obrátil se na Herkula s žádostí o pomoc. Ten se však ještě nevzpamatoval z hrůzného činu, který spáchal před deseti lety a utápí svůj žal ve víně. A je on skutečně ta pravá osoba, která by mohla vrátit Ariasovi ženu snů? (TV Barrandov)

Wacoslav1

Tak na tohle jsem narazil úplnou náhodou. Neměl jsem ani potuchy o tom, že byl letos natočen další Herkules. Mrknul jsem se schválně na profil tady abych věděl co že to je, koukám na místní hodnocení a říkám si : že by Asylum? No samozřejmě! Tuhle brakovou velkofabriku jak to tak vypadá nic nezastaví a tak si řekli proč by jsme si nemohli taky natočit vlastního Herkulese? tak ho tady máme a nutno uznat, že se jedná o kvalitní demenci. Scénárista filmu je patrně po lobotomii když tu Herkulese vykresluje jako krkajícího a zvracejícího ožralu kterej jenom tak mimochodem pronese hlášku která mě fakt uzemnila a sice když chlastá víno a někdo mu podá vodu a řekne mu zkus tohle! A Herkules se zeptá co to je? a odpověď zní voda! načež Herkules odpoví : Teď se nekoupu! Do toho všeho tu k němu máme hrdinu který se jmenuje Arias Dudunakis! (ne to jsem si teď nevymyslel to jméno tam fakt je!) takže pochopitelně je to ukrutná sračka, ale to bych se nesměl 90 minut tak pekelně chlámat. Zkrátka můj zvrácený vkus byl opět potěšen a i když na epos z Rockem to samozřejmě nemá, tak mě to bavilo víc než ta kokotina z Lutzem. Je to prostě trash a tak je to třeba brát.50% ()

Bozvav odpad!

Kdyby se hodnotila kladně mizerná výprava, ubohá akce, debilní scénář, dialogy jak mezi šakaly po kastraci a unylost hudby, tak tento výtvor jde do plných. Když zavřu obě oči,zacpu uši tak mohu dát 10% za asi dvě vtipné hlášky. zkráceně řečeno znám větší hrůzy, ale tento film jim vcelku zdatně sekunduje. Jako nejhorší nevidím v tomto případě scénář, ale opravdu trestuhodně ubohou výpravu. ()

Hapretor

S podivem to bylo koukatelné a pro mě zábavné. Dokonce mi to přišlo více záživné než total bulshit s Dvajnem Žonsonem. Prostě je to tak blbé, až je to dobré. A měl jsem takový pocit, že si to na nic nehraje. Prostě to pojali po svym. Asylum jde do sebe. Zlepšili prostředí, kostými, scénář, herce/čky, prostě všechno. Snad už nebudou produkovat jen samé s ..... ?! ()

Ryuuhei

Už jsem viděl od The Asylum dost, abych mohl říct, že tohle nepatří mezi jejich nejhorší z nejhorších. Možná za to může fakt, že Atkinse pro jednou vystřídal Lyon. Ono je to znát. Jde tedy pochopitelně vesměs o hovadinu, která ze začátku působí jako laciná turecká telenovela a poté se překlenuje v i docela sledovatelnou změť, kde figuruje unikátní druh Herkula - tentokrát ožrala. Záporák nemá dobrý důvod k tomu, proč vše dělá, tedy krom toho, že se neshodl s králem, což z něj udělalo v mžiku vraždící stvůru. Ale dobře. V obsazení lze jinak nalézt docela snesitelné ksichty, včetně variace na Pavla Lišku, která občas hraje, občas moc ne a je vidět, jak herecky až přehání. Dějově hloupější, přímočaré, ale překvapivě krvavé, kdy nebyly ušetřeny ani některé hlavní postavy (a to nemluvě o vedlejších). To se mi zase líbí, že Asylum nikdy nejde po proudu, spíš totálně proti a neváhá pro to udělat vše. Na produkci Asylumu tedy až překvapivě snesitelný snímek. Nejlepší zdaleka ne. 20% ()

Ledkodlaq odpad!

Mnoho filmů bývá špatných z různých důvodů, tento zvládl být špatný ze všech. Kamera, "triky", kostýmy, herecké pseudovýkony, dialogy, výprava, děj, režie, vše opravdu velmi špatné. Doporučuji pouze masochistům. Dýchající či usmívající se mrtvoly bych samy o sobě ještě ustál, ale tolik a tak špatného naráz, to už si zaslouží nějakou anticenu. První místo. ()