hansel97

Obyčejný film omýlající stokrát dokola to samé a STEJNĚ MĚ DOSTAL. Naprosto. Nad tímhle budu asi přemýšlet ještě hodně dlouho, protože příběh Kaze a Nony ve mně jednoduše zanechal díru. Většinou nepřidávám citáty z filmů, ale tentokrát musím udělat výjimku, protože jeden z Noniných výroků z hlavy jen tak nedostanu: "Mám pocit, jako bych se dusila uprostřed ulice a nikdo mě neviděl umírat." Strašně silné, jako celý film. Odvrácená stránka slávy má vždy, co nabídnout. ()

emma53

Čokoládově romantický příběh, kterak jedna krásná princezna Nona našla sama sebe a ještě jako bonus prince Kaze. Cestu měli občas trnitou, ale oni si jí proklestili a já jsem byla spokojená i když maminu, kterou hrála stále půvabná Minnie bych určitě nechtěla. Je to strašně těžké vymanit se a nežít život někoho jiného, ale konečně ten svůj. Něco podobného jsem asi dnes potřebovala a prima soundtrack to zaokrouhlil na krásnou čokotrojku :-) A vůbec, láska je přece krásná věcička, jen si jí hýčkejme, protože jak jí ztratíme, tak ztratíme úplně všechno......... ()

Mishqo

70-75% ... O tom ako sláva nie je vždy tým, čo interpret chce a hlavne dokáže zvládať. A keď už raz vstúpite do kolotoča šoubiznisu, ťažko hľadáte cestu späť. Nebyť toho odfláknutého scenáru tak by to mohlo dopadnúť ešte lepšie, no i tak sa na to dobre pozeralo a dobre počúvalo. Hudba predčila všetko ostatné. Bola to taká nenápadná variácia osobného strážcu :D ()

Aljak

Taká moderná rozprávočka o princezničke, ktorej matka nalinkovala celý život a o statočnom rytierovi, vďaka ktorému nastal v živote princeznej obrovský obrat. Čo za matku vychová z vlastnej dcéry takúto lacnú celebritku, ktorá sa nechá všemožne ovládať nehľadiac na dôsledky? Ale tak ako základ pre film celkom obstojné, hoci nič extra originálne čo by tu doteraz nebolo. O tej predvídavosti celej rozprávočky sa radšej ani nevyjadrujem, ale tak dalo sa na to pozerať. No ako som povedal, nebolo to nič výnimočné, viacmenej priemerné. ()

evanka

Romantický příběh o nešťastné zpěvačce lapené v pasti vlastního úspěchu a jednom obyčejném policajtovi/bodyguardovi, který jí zachrání při pokusu o sebevraždu. Za všechno může cílevědomá matka/manager, která chce pro svou dceru jen to "nejlepší" a žene ji nekompromisně výš a výš. Nějak mi ta chemie mezi hlavními herci nefungovala a ani jeden z nich nebyl vyloženě sympatický. Policajt se celý film tvářil hrozně nezúčastněně a lhostejně, když ho balila největší celebrita pop music. Plus tohohle filmu je asi jen hudba a nějaké to životní moudro, které si z něj můžete odnést. ()

• Film se původně měl jmenovat Blackbird, ale produkce se rozhodla název změnit, jelikož ve stejný rok vyšlo více filmů s tímto názvem. (hansel97)
  • Přestože se Noni (Gugu Mbhata-Raw) pořeže o sklo při rozbíjení obrazu a krvácí, nemá následujícího dne žádné zjevné známky poranění, ani obvázanou ruku. (hansel97)
  • Ve filmu se krátce v menší roli objevila zpěvačka Chaka Khan, která pochválila Noni (Gugu Mbhata-Raw) její fialové vlasy v zákulisí na předávání Billboard Awards. (hansel97)

Oscary 2015 - výsledky

Oscary 2015 - výsledky

23.02.2015

Oscarová plichta. Víceméně. Americká akademie umění a věd vybrala nejlepší film minulého roku a je jím Birdman mexického režiséra Alejandra Gonzáleze Iñárritu. Birdman získal celkem čtyři sošky,… (viac)

Oscarové nominace 2015

Oscarové nominace 2015

15.01.2015

Oscarové nominace jsou na světě. Letošní 87. ročník bude především duelem Grandhotelu Budapešť a Birdmana, jež čeká zápolení o devět sošek. Osm si jich může odnést Kód Enigmy, šest Chlapectví nebo… (viac)