Neznámy vrah vodí svoje obete, ktorými sú väčšinou mladé ženy, do miestnosti, v ktorej strávia pred smrťou posledné chvíle. Keď sa v miestnosti prebudí Chloe (Caitlin Stasey), situácia sa skomplikuje, pretože na rozdiel od ostatných žien sa Chloe rozhodne o slobodu bojovať do posledného dychu. (Marceloo)

Marceloo

Neznámy vrah nosí svoje obete, ktorými sú väčšinou mladé ženy, do miestnosti, kde strávia svoje posledné chvíle pred smrťou. Keď sa v tejto miestnosti prebudí Chloe (Caitlin Stasey), situácia sa pre vraha skomplikuje, pretože na rozdiel od ostatných žien sa rozhodne bojovať o slobodu až do posledného dychu. - Občas dostanem chuť pustiť si nejaký naozaj zlý horor a tento týždeň ma táto chuť opäť pochytila. Vybral som si All I Need, ale nejde o tak zlý horor, ako by sa mohlo zdať. Jeho najväčším problémom je tak očividná priamočiarosť, že celá zápletka mi bola jasná už po chvíli, a to každý, kto už čítal niektoré moje komentáre, musí vedieť, že moja predvídatelnosť je absolútne katastrofálna. Dej je príšerne chaotický a zhadzuje ho ešte aj nešikovný strih. Ale keďže horory nerád kritizujem, sústredil som sa radšej na hudbu, ktorá bola velmi dobrá, aj keď ju väčšina divákov popri tom nezáživnom vizuálnom zážitku nebude vnímať. Musím pochváliť Caitlin Stasey, ktorá je u tohto žánru dosť aktívna, aj keď toto dielo jej kariéru velmi neposunie. Pozornosť si zaslúži aj krásny poster, lenže ani tieto kvality nedokážu nahradiť tú chýbajúcu hororovú náplň. + herečka z All Cheerleaders Die a Fear, Inc. + herečka z Zombeavers + herečka z Sharknado 2 a Silent Retreat + herec z The Horde + herečka z All Cheerleaders Die ()

Gray Wolfman odpad!

Málokdy to o nějakým filmu řeknu, ale tohle je fuckt sračka!!! Děvka se probudí svázaná vedle jiný děvky, 10 minut se dívaj vzájemně do očí. Děvka se snaží zdrhnout, 10 minut váhá... a z takových 10 minut se skládá celej fim... Kdyby se každých těch 10 minut výstříhalo, tak by to byl solidní 5 minutovej kraťas, ale s touto stopáží je to fuckt utrpení sledovat... ()

Martin29

Divný film s 2 dějovýma linkama. Linka č 1 chlápek unese několik ženských a drží je v baráku. Některé jsou mrtvé některé žijí a jedna z těch co žije se snaží zachránit. Nezjistíme proč (je zde jen naznačeno, že potřebuje krev mladých žen) a co s něma jako chtěl dělat. Linka č 2 jakýsi chlap, který chce zabezpečit dceru a nemá prachy dostane nabídku na donášení balíků na určené adresy (ne není to pošťák) za peníze jelikož se osvědčí dostane další nabídku Pak se to vše spojí do jednoho. Za první linku bych dal tak 3 hvězdy u druhé je to horší tam je to mezi odpadem a max 1 hvězdou (v podstatě samé blbé kecy). Hodím to na slabší průměr 2 hvězdy. Je to takový zvláštní film kde se toho ani moc nenamluví v první lince jestli padlo 10 vět tak je to maximum naopak v druhé se kecá jak divé. ()

Corpsegrinder odpad!

Udělal jsem začátečnickou chybu a nechal jsem se zlákal pěkně vypadajícím retro obalem. Do pěkně vypadajícího a retro má však tenhle film dost daleko a musim přiznat že to byla taková sračka že jsem to po půlhodině musel vypnout abych si nepřivodil nějaký trvalý poškození tykve. Nedělám to často, což svědčí o tom že tenhle film je vážně hrůznost. ()

Kudly4

Takže tu máme další bohatou paničku, která touží po stálém mládí a tak nezbývá nic jiného, než kosit mladé, pěkné holky kvůli čerstvé krvi. Jsou tu dvě dějové linie, kdy jedna z nich je absolutně mimo a je to nuda jako kráva a v té druhé sledujeme dívku, která se snaží dostat z pokoje. Finále padlé na hlavu, ale nejvíce jsem se zasmál, jak se ten zabiják snažil dostat do pokoje asi 5 minut a jakože mu to schválně nešlo, to bylo fakt trapně komediální. Dvě hvězdy za ty dívky v bombarďákách, kdy jedna patří té krásné blondýnce, aúúú. Ale jinak nudný Thriller, Gore žádné, nestojí to za to. (61. hodnocení, Full HD) ()