Američanka čínského původu Emma, žena ve středním věku, se rozhodne opustit manžela a v centru Los Angeles se znenadání objeví na domovním prahu svého odcizeného syna Elliota. Elliot se potýká se snahou udržet v provozu průměrnou rodinnou restauraci a jeho osobní život taky za moc nestojí. Je totiž promiskuitní a postrádá schopnost citově se oddat chlapům, se kterými randí. Zatímco Emma listuje Elliotovými časopisy pro gaye a je povzbuzována jeho extrovertní sousedkou Maureen, postupně se smiřuje se synovou homosexualitou. Pro Elliota se začne blýskat na lepší časy, když potká okouzlujícího muzikanta Iana. Je také nejvyšší čas zachránit restauraci před zavřením, a tak když selžou slova, matka se synem naleznou vzájemné pouto prostřednictvím společné lásky k jídlu. (Febiofest)

petrsv

Snadno předpovídatelný děj, ovšem skvělé zpracování. Nic není dohnáno do krajnosti, takže je to vlastně příjemná oddychovka...z které se dá ale lehce dostat hlad. ()

easaque

3* Tento film nepřináší nic nového a je to typický středoproud se zažitými klišé. Ale i tak je to zábavná a milá romantická oddechovka se slušně napsanými rolemi, které však na druhou stranu kazí amatérský herecký výkon zejména hlavního představitele. PS: a i když nejsou postelové scény nijak vyzývavé, přesto mi tam neseděli a bez nich by mohl být pro širší publikum - teď si to užije jen sympatizant LGBT komunity. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

bllm

Moc příjemný, milý film. Oddechovka. V poslední době, co se týče gayfilmů to byla samá teenagerovská problematika, takže i pro mě vítaná změna námětu. I když má maminka trochu problém vyrovnat se se synovou homosexualitou, což by normálně nebyl zrovna kladný rys filmové postavy, tady nemůžu jinak. Maminka je úžasná postava. Na to že to není nijak dramatický a hluboký příběh, jsem si maminku zamilovala. Duo maminka a Maureen tady dalekosáhle překonalo Eliota a Iana. A ono to není jen v těch postavách samých , ony i ty herečky hrají o úroveň výš než představitelé Eliota a obzvláště Iana. ()

jiri.twist

Takový film bych si dal líbit každý týden jeden, i když nedosahuje úplných výšin a ani příběh není zdaleka tak hluboký. Téměř "pohádkový" snímek herecky lépe vyvážily obě dámy, u hlavních mužských postav mi chybělo více časového prostoru. Aidan Bristow je zřejmě lepší producent než herec a nebo třeba neměl v tomto filmu možnost se více projevit, ale celý snímek alespoň osvěžil. Lehké, stravitelné, zapomenutelné ... 6788 ()