Pokračování příběhu Dědy Mizery nabízí zcela nový pohled na život Irvinga Zismana. Spousta bonusových scén a legrace za přispění Spika Jonze a Catherine Keenerové. Fanoušci Jackass se mohou těšit na zlobivé alter ego Johnnyho Knoxvilla. Kontroverzní osmdesátník Irving Zisman nabízí další dávku bláznivých kousků v pokračování příběhu Dědy Mizery. V novém snímku se objevují scény, které byly pro původní film příliš ostré. Užijte si čtyřicet minut nepřetržitého smíchu nad bonusovými scénami zakončenými diskuzí Knoxvilla, Jonze a odvážného režiséra Tremaina u kulatého stolu. (HBO Europe)

maddy

Datadisc k minuloročnému Jackass Presents: Bad Grandpa. Hodilo by sa to skôr ako bonusový materiál na DVD/BluRay, no tvorcovia sa to z nejakého dôvodu rozhodli vydať samostatne, tak budiž. „Polovičný“ Bad Grandpa ukazuje, že materiálu, z ktorého sa zostrihal film bolo dostatok a skutočne ho mnoho ostalo nevyužitého. Občas zaujímavého (scény s manželskými poradkyňami), občas zbytočného (scéna s vajcami zastrčenými v ponožkách), občas vtipnejšieho ako ten ktorý sa dostal do filmu (mŕtva manželka v aute a černoška), občas takého kde tvorcom zámer nachytať ľudí až tak nevyšiel. Každopádne bolo príjemné vidieť aká kamarátska, uvoľnená a trhnutá atmosféra a vzťahy panovali na pľace. Pre tých, ktorým sa páčil Bad Grandpa a zasmiali sa pri ňom celkom svieži prírastok, pre všetkých ostatných úplná zbytočnosť, ale v taktom prípade by sa do toho púšťal skutočne len niekto s masochistickými chúťkami a potrebuje u viac menej toho istého dobrovoľne pretrpieť aj druhý krát. ()

Stíba

U popisu filmu mi vedle žánru komedie jednoznačně chybí "dokument", protože především tím tenhle snímek je. Bad Grandpa byl úspěšným a pro Jackass důležitým filmem, na kterém ve skutečnosti pracovali mnoho let, především pak na vizáži samotného Irvinga, jeho psychologickém vývoji, způsobu zakrývání kamer při natáčení, režírování, které u nich stále (jak sami říkají) funguje amatérsky atd. Je asi zbytečné vše jmenovat, jen chci upozornit - nečekejte pokračování, uvidí sice scény, které ve filmu nebyly a to dobré, ale je to spíše dokument s vyprávěním členů realizačného týmu. O to ale zajímavější tenhle pohled je a pokud vás zajímá zákulisí téhle bandičky, je to něco pro vás. ()

Brano

Jackass Presents: Bad Grandpa sa mi veľmi páčil, ale toto je len nastavovaná kaša, alebo film o filme. V tomto “pokračovaní“ sa dočkáte len scén, ktoré sa do pôvodného dielu nevošli. A prečo to tak asi bolo? Pretože tie scény boli nudné a nezábavné. Odpad ktorý vystrihli a z neho spravili voľné pokračovanie, aby sa znovu niekto nebalil. Zbytočná strata času. Dve, tri vtipné scény a zopár zákulisných scén ohľadom natáčania jednotky, inak nuda. S prvou časťou neporovnateľné. Síce tento typ humoru neurazil, no nebavilo ma to vôbec. Očakával som rozhodne viac, po vysoko nastavenej látke z prvého dielu. /35%/ ()

rublik05

Irving Zisman je neuvěřitelný. Johnny Knoxville mě v této roli neskutečně baví, Spike Jonze je také výborný, bonusové scény jsou vesměs vtipné a vůbec nepůsobí nějakým přebytkovým či zbytečným dojmem. Chybělo mi ale více scén s malým Jacksonem Nicollem, celkově se zde více mluvilo než konalo, nicméně něco navíc jsem se dozvěděl, zasmál jsem se, takže účel splněn. 5/10. ()

Aljak

Myslel som, že to budú ďalšie "dobrodružstvá" Irvinga a Billyho, no napokon to bol len akýsi dodatok k minuloročnému Bad Grandpa. V podstate to bol pseudo-dokument obohatený o niekoľko scén, ktoré sa nezmestili do minuloročného filmu. Nehovorím, že to bolo zbytočné, ale v podstate to nič nové neprinieslo. Jediný prínos, ktorý to malo bol asi ten, že sa každý presvedčil, že všetky tie scénky neboli hrané a aktéri v rôznych scénach neboli nastrčení ako si mnohí mysleli. No o tom sa dal spraviť aj 15-minútový film o filme, a nie ďalší celovečerný film... ()