Zlatá hokejka 2014

(relácia)
Publicistický
Česko, 2014, 90 min

Přímý přenos slavnostního vyhlášení 46. ročníku odborné sportovní ankety o nejlepšího hokejistu roku, Zlatá hokejka 2014, proběhne v sobotu 21. Června 2014 z karlovarského Grandhotelu Pupp. Moderátorkou přímého přenosu je Iva Kubelková.
Anketa Zlatá hokejka drží svoji tradici již od roku 1994. Hlasují v ní trenéři extraligových družstev národních týmů všech věkových kategorií, zástupci hokejového svazu, bývalí reprezentanti, uznávané osobnosti hokeje u nás, a také zástupci médií.
V přímém přenosu budeme svědky setkání největších hvězd a osobností českého hokeje, slavnostní večer obohatí duety i sóla Karla Gotta a Evy Urbanové. Nejvýznamnější hokejové události si připomeneme prostřednictvím světelné show Alexe Dowise. (Česká televize)

castor

„Tak určitě bych chtěl poděkovat rodině a kamarádům, kteří mě podporovali. No a trenérům, kteří mi pomohli.“ Potlesk. A teď zazpívá Karel Gott. Potlesk. Další trapná rodinná fotografie. Potlesk. Bože. Nebýt přítelkyň některých hokejistů, nebylo by se koukat už vůbec na nic. Loni potěšilo video pro Roberta Zárubu, letos alespoň Jakub Kohák. Jako kulisa k pozdní večeři nebezpečné, málem mi zaskočilo. Naštěstí Kubelková nedělá z moderování exhibici své osoby. Jinak hodně upocené a jalové. ()