Dvaja bývalí členovia paramilitantných špeciálnych jednotiek sa vydávajú na cestu pomsty naprieč Bangkokom. Peter (Dustin Nguyen), ktorému zabijú dcéru. Pri pátraní za pravdou a odplatou nechávajú za sebou spúšť a množstvo mŕtvych tiel.
Film nakrútil začínajúci thajský režisér Wych Kaosayananda a objavia sa v ňom aj známi britskí herci špecializujúci sa na bojové umenia, Scott Adkins a Gary Daniels. (ywo666)

Rominator

Ve vodě je nalezena mrtvá dívka a detektiv Peter (Sahajak Boonthanakit) jí identifikuje jako Angel. Kontaktuje otce, kterým je kamarád Johnny (Dustin Nguyen) a nabídne mu pomoc při hledání pachatele... Gary Daniels (Sammy) a Kane Kosugi (Kane) jsou naprosto nevyužití a dlouho se nezdrží. Scott Adkins (Steven) se ve filmu objevuje sporadicky a do děje nikterak zásadně nezasáhne. Člověk se tomu nemůže moc divit, protože Zero Tolerance (2015) je sestřih filmu Angels (2012), který byl promítán pouze ve Vietnamu. Adkins byl přidán, aby se mohlo na zahraniční trh a jeho jméno se objevilo v titulcích a na plakátě. Dějově neopodstatněný, choreograficky nezajímavý, souboj Nguyena s Adkinsem už asi nemol být natočen z větší blízkosti, protože pak by nebylo vidět vůbec nic. Nekompromisně brutální byla scéna, kdy samotný Nguyen vyčistí celý klub. ()

sedm.1

Toto béčko jsem si dal samozřejmě jen kvůli božskému Scottu Adkinsovi, ovšem to jsem ještě netušil, že tu jednak bude mít dost vedlejší roli, ale především že zde toho ani příliš nepředvede ze svého bojového umění, takže na něm tato podívaná příliš nestojí a podle toho to také dopadlo. I když je tedy zároveň pravda, že i kdyby zde tu roli měl mnohem výraznější, či dokonce hlavní, tak by to v tomto případě ale asi stejně ničemu nepomohlo, jelikož jak se zde vyřádili scénáristé, tak to je jako pro ně fakt zralý na doživotní zákaz činnosti. To by totiž jeden snad ani nevěřil, jak lze z jednoduché a nenáročné zápletky udělat nejnepřehlednější záležitost, co snad jde. Tady je totiž na jednu stranu naprosto jasná dějová linie, s přímočarým vývojem, na druhou stranu já ale stejně naprosto nepobíral, co to jako mělo být, co tam veškeré postavy dělali za nesmysli, to byl prostě jeden velký, nepřehledný bordel, který navíc vyvrcholil pointou, na kterou jsem měl sílu už akorát tak reagovat slovy: To si děláte prdel?. Ale abych jen nekritizoval, celý film se nese ve vážně nekompromisním duchu, nikdo se tu s nikým absolutně nepáře, mrtvoly se po celou dobu hromadí po desítkách, atmosféra bangkokského podsvětí působí též docela dobře, ústřední herečtí představitelé jsou pak výrazní a sympatičtí, no a samozřejmě thajský kočky tu jsou fakt všechny neuvěřitelně sexy a hot! Akce je jinak spíš méně, což jistě také moc nepotěší, a navíc ani její zpracování není kdovíjak záživné, no prostě v rámci béčkových akčních filmů se tak jedná o snesitelný průměr, který ovšem šíleným způsobem doplácí na tvůrčí neschopnost zpracovat takovýto jednoduchý film jinak, než jako nesrozumitelný blábol, když to má přitom tak pitomoučký obsah. ()

kaylin

Asi jsem přece jen čekal trochu víc akce, pokud už jsem nečekal trochu lepší příběh. A ten jsem rozhodně nedostal. Trochu zamotanější pomsta. Zamotanější v tom smyslu, že je tu překvapivě víc postav, které do děje nějak zasahují. Ale ničím jiným opravdu tenhle snímek nevyniká. Snad jen ta přítomnost známých ksichtů. ()

iXtr3m3

Aj tie dve hviezdy sú len z milosti, pretože na to, akých fighterov do filmu dostali, tak to bola slabota. Gary Daniels už dávno nehrá ani len béčka, to je OK, aj keď je ho škoda, Scott Adkins kolíše medzi béčkami a céčkami, ale Kane Kosugi, syn slávneho Shô Kosugiho, ten je celkom iná trieda a predsa ho tu dostrihali, v podstate mu to pokazili. Škoda. ()

Wacoslav1 odpad!

Neuvěřitelné! Tenhle brak má výstižnej název a můj postoj k němu bude úplně stejný, takže Nulová tolerance!!! Ono holt z hovna bič neupleteš a nezapráskáš s ním už ani náhodou. Jinými slovy z Vietnamského dramatu neuděláš Thajský akční film. Že mi nerozumíte? Ale rozumějte nemusím ani dobře umět Anglicky, nemusím ani vidět původní verzi tohoto filmu Angels z roku 2012 (ups vlastně pardon právě jsem převážnou část z ní viděl, když jsem koukal na tohle) ono stačí jenom čeknout IMDb a dát si všech pět dohromady, aby bylo jasný k čemu, že tu došlo. Ten mantáckej ťaman Kaosayažumpananda nebo jak se ten kokot jmenuje provedl už vážně nemyslitelné. Vsadím se klidně o celou svou poslední výplatu z České pošty, že si prostě vzal už cca hodinu natočeného materiálu z již zmíněného filmu Angels a k němu už pouze dotočil pár scén z Adkinsem. Což je zjevné, páč Adkins po celej film vůbec není v interakci z ostatníma postavama a všechny scény s ním působí jako dotočené navrch a nesouvisející z předchozím dějem. Jako příslovečný vrchol kopce sraček pak působí kratičká účast dalších hvězd, který nepředvedou absolutně nic. Konkrétně Kosugi chcípne hned na začátku a Gary Daniels se rovněž na chvilku mihne, aby taky předvedl naprostej prd a vořech a navrch zařval tou nejtrapnější smrtí jakou si vůbec dovedete představit. Takže prosím neberte tohle jako Adkinsovku. Sem je Adkins jenom dodatečně přifařenej, aby se nalákalo na jeho jméno, jinak by to v životě neprodali. I jemu se to zřejmě vyplatilo... Já jsem naprosto konsternován byl jsem v poslední době v DTDVD tvorbě přinucen brodit se pěkným svinstvem, ale tohle mi vzalo i poslední naději tady teprve dostává opravdu pravý význam slovo R.E.C.Y.K.L.A.C.E. Něco takovýho si dovolit to už je opravdu vrchol a těžká zkouška nervů a trpělivosti všech fanoušků kdysi podařených béčkových akčňáků. Tohle je čirý zoufalství, výsměch, plivanec do ksichtu, urážka nejvyššího ražení, ODPAD největšího kalibru!!!!! No dobrý docházejí mi slova. Díky za tuto zkušenost. Nejeblo mě z ní a už to nikdy v životě nechci znovu vidět.0% ()

• Film bol najprv natočený pod názvom Angels a uvedený vo Vietname. Neskôr sa ale k nemu robilo množstvo dotáčok a celý dej sa prestrihal, čím vznikol nový film so súčasným názvom Zero Tolerance. (ywo666)
  • Scott Adkins (Steven) a Kane Kosugi (Kane) sa v pôvodnom filme Angels vôbec neobjavili. Všetky ich scény vznikli až dotáčkami. (ywo666)
  • Wych Kaosayananda sa v jednom rozhovore vyjadril, že pôvodná snímka Angels bola viac dráma. Vďaka rozsiahlym dotáčkam ju prerobili na svižný akčný film. (ywo666)