Lovci pokladov - Season 1 (2014) (séria)

A rohy rozporu (S01E03)

(epizóda)
  • USA And the Horns of a Dilemma

Knihovníci skončia na stope starej knihy Libris Fabula, ktorá oživí každý príbeh, ktorý je v nej napísaný. Ich hľadanie sa skomplikuje, keď sa viacero ľudí v meste zmení na bytosti z klasických rozprávok, a stane sa smrtiacim, keď Jenkins odhalí, že kniha vysáva energiu zo svojich obetí. Vyriešenie záhady by bolo už dostatočne ťažké pri šerifovi, ktorý sa premenil na veľkého zlého vlka a s tŕňovým múrom, ktorý zrazu obohnal mesto, no keď začnú sami Knihovníci hrať postavy z klasických rozprávok, zdá sa, že už niet nijakej nádeje na záchranu obyvateľov mesta či ich samotných. Našťastie sa jeden Knihovník ocitne v úlohe rozprávkového lapaja. (TV Dajto)

sirien

Ve skutečnosti na to jaký to je béčko to byl dost solidní díl. Hezká schopnost vytřískat hodně z mála s tim labyrintem co přechází z jeskyní přes mrakodrap až do ulic. Jen mi trochu přijde, že by tyhle seriály mohly někdy zkusit jinej koncept magie než už tisíckrát ohrané "power - focus - effect" s principem připododbnění. Chápu, že to je snadný vysvětlit, ale už se to stalo fakt dost nezajímavý. ()

• Nové artefakty objevující se v epizodě: Mnoho Minojských artefaktů a Klubko z labyrintu Minotaura. (Karlosik_4)