Noční směna

Karel Ondrka

Scenár:

Karel Ondrka

Jan Dolanský

Policie nalezne mrtvolu muže s proříznutým hrdlem. Než stihnou policisté cokoliv vyšetřit, jsou povolání k další vraždě, která je provedena stejným způsobem. Jen je zde navíc svědek v podobě vyděšeného bezdomovce. (Snorlax)

Wacoslav1

Atmosféra jako z hororu? No pro slabší povahy možná. Já nevím, ale ten strašák z kloboukem a zářícíma očima mě moc nevyděsil koukal jsem na to a povídám si WTF?! a to se mám jako leknout? Nevidím v tom prostě nic víc než slušnou práci z kamerou v dobře vybraných lokacích plus dobrá hudba. Jinak abych jenom nekritizoval na krátkometrážní film celkem profesionální práce ke které přispívá i Dolanský v hlavní roli. Pointa se bohužel přehoupne zase do takového klasického boje dobra proti zlu. Troška kreativity by neškodila.60% ()

Tom_Lachtan

Je to dost možná tím, že jsem navečer vychlemtal litry rozličných čajů, ale fakt sem se kurevsky bavil, přitom jsem si plně vědom, že je to vlastně pitomá hovadina, JENŽE mě neskutečně sedla, pokud režisér někdy sežene prachy na jakýkoliv mysteriózní thrillerózní, nebo hororózní (prvky těhle žánrovek v sobě tahle detektivka má) film, můj lístek má v předstihu zajištenej, je mi fakt úplně jedno, že děj je tu hrozně skratkovitej, Jan Dolanský tu hraje skvěle, hudba padne téměř dokonale a atmosféra je neuvěřitelně hutná, téma je navíc dost poutavé a dost dobře si dovedu představit rozvedení do celovečerní podoby v notně severském stylu, je mi úplně jedno, že tu není žádná vesmírná vydra s chapadly, fakt sem se bavil kurevsky i přes zjevné mínusy a nic víc od studentskýho absolventskýho filmu chtít nemůžu. Vidět možno po kliku do tohoto mnohoprostoru ()

Snorlax

Tohle je velmi pěkná absolventská práce. Napínavý film se slušnou pointou a hezkým morálním poselstvím. Ocenila bych nejen herecké výkony, ale i kameru Elišky Miláčkové a hudbu skupiny Fontána, která se snad z náměstí přesune k filmu. ()

jarous

Krucinál to je teda něco, rozhodně nedoporučuji před spaním. Atmosféra jak v hororu a hudba jak by smet. Ale koukněte stojí to za to. ()

VenDulin85

Zajímavý mix žánrů, ze kterého máte příjemné mrazení v zádech i ve dne. Celá akce proběhne tak rychle, že ani nestihnete připálit oběd a už je tu závěr, který si přejete. ()

dubinak

Potenciál v tom bezpochyby byl, jak v kameře, tak ve střihu, ale uvítala bych možná lehce vybroušenější nápad. Na mě to působilo trochu směšně. Ve vší úctě tady Jan Dolanský nehraje zrovna, jak bych od něj jako od běžného televizního herce čekala. Na druhou stranu mi dělá hrozný problém se na tento kraťas dívat jako na studentský a proto asi to přísné hodnocení. Moje chyba. ()

bari68

Ako semestrová, ročníková, či už bakalárska, resp. magisterská práca je na veľmi vysokej úrovni, aspoň čo atmosféry sa týka, alebo obrazovej kvality. Na druhú stranu pri predstave, že niečo podobné vidím v televízii(aj keď tam bežia oveľa horšie veci), asi by som zakrátko prepnul na iný kanál. V istých ohľadoch, či už ,,tajomné oči,, , ,,vystrašený Dolanský,, , alebo niektoré preličky v scenári boli smiešne. Nechcene smiešne. ()