Antibirth

Tehotenstvo je pre ženu závislú na drogách obrovskou komplikáciou. Lou to zisťuje na vlastnej koži, keď sa po jednej z mnohých párty v jej meste vracia domov tehotná. To však ešte netuší, že bytosť, ktorú nosí vo svojom vnútri, jej čoskoro spôsobí omnoho väčšie problémy, ako sú bolesti hlavy a zvracanie. V jej vnútri sa totiž zrodilo niečo temnejšie... (Marceloo)

kaylin

Kanadsko-americký snímek „Antibirth“ je dobře natočené to, co tak nějak slibuje. Těhotenství ženy, která nechce dítě, ale nechá si ho, ale s tím, že celkový průběh je děsivý, postupně gradující a se závěrečným odhalením takový divný, možná skoro až špatně směrovaný. Ale i tak se tomu musí nechat, že to rozhodně má svoje grády a místy je snímek velmi nepříjemný. Herecké představitelky byly výborně vybrány. ()

Corpsegrinder odpad!

Tak tohle byla pořádná sračka. Přes hodinu ten film stojí úplně za hovno a naprosto NIC se nestane, hlavní "hrdinka" stráví víc jak půl filmu s rypákem zabořeným ve vodnici a fetuje se zde prakticky v každý scéně. Pak to začne jakože houstnout a film na vás vysype tolik nicneříkajících dialogů o tom co se děje že já osobně jsem pak přestal vnímat každou vyřčenou větu. Chování postav nedávalo absolutně žádnej smysl. V posledních ani ne 10 minutách se z filmu stane něco co by asi natočil David Cronenberg kdyby měl svojí vizi ale né svůj talent. Tohle je odpad bez milosti. ()

*CARNIFEX*

Tak a teraz už viem, čo sú drogy za svinstvo ;) Pokiaľ chce niekto vzhliadnuť unudený film, nech si pozrie "Antibirth". Pokiaľ chce niekto vzhliadnuť zaujímavý, nápaditý kraťas, nech si pozrie záverečných 10 minút tohto snímku. Keby som to mohol rozmeniť na "drobné", prvá časť by bola tak za 30%, úplný "koniec" za 70%. Bohužiaľ, ako celok 40%. A to možno preháňam ... ()

Mortemiss odpad!

Odpad je slabé označení pro tento film, daleko výstižnější by bylo slovo sračka. Takovou sračku jsem jakživ neviděla, odporné herecké obsazení (tak šeredné baby jsem v životě neviděla), musím však smeknout, protože jsem nikdy nevěřila, že někdo dokáže zahrát takový smradlavý hovado. Ženská, která nosí furt ty stejný hadry, i když ji genitáliema projede jedna půlka mimozešťana za druhou. Marně jsem čekala, že se aspoň převleče, když nabere nějaké to kilčo, bohužel, ta špindíra to vyřešila jen elastickým síťovaným tílkem. Dále tu máme zcela postradatelnou dentální hygienu, kterou nahradila kouřením jedné cigarety za druhou, i z toho jejího karavanu se mi chtělo zvracet, oproti ní žijí cigáni v Hiltonu. Co jsem doopravdy nepochopila, jak téhle hnusné, od pohledu nechutné ženské, může někdo zcela dobrovolně vlézt pod sukni, až z toho vyprdla mimozešťana? Ono se není čemu divit, nic lepšího z ní ani vylézt nemohlo. ()

metal.storm odpad!

Keď hovorím o prvých piatich minútach, hovorím ešte o slušnom, úplne klasickom začiatku. Potom už sa môže každý sám presvedčiť, že ďalších 25 minút je, bohužiaľ len kvákanie do prázdna o ničom, pre nič a zbytočne. A už priamo tu, vynechám nudné rozhovory, je na scenári až smutne vtipné, že väčšina viet hlavnej hrdinky spočíva v tom, že omiela "I feel like shit" (a potom si zvykne dačo šňupnúť). To príťažlivosť neprinieslo, navyše z tej vety som sa začala blbo cítiť aj ja sama. Tento film by potreboval jeden hnusný, veľký cheat, ktorý by ho zachránil. Pretože potom čakám, čakám, že sa konečne niečo ide stať a ono je to znovu len kvákanie niekde pri kokaine v práčovni. A takto to ide. A je to škoda, lebo som sa tešila, že si užijem Natashu, zase raz v roli, ktorá by jej možno aj svedčila, ale keďže všetko naokolo je stále a stále také isté nič, tak si predsa nebudem kaziť večer na celú hodinu a pol. ()

• Timeline: Film vznikl z popudu režiséra Dannyho Pereze, který chtěl natočit něco více zaměřeného na vyprávění, než je jeho dosavadní tvorba. Již od začátku byla hlavní role psána přímo na tělo Natashy Lyonne, která se filmu upsala v květnu 2014 spolu s Chloë Sevigny. Natáčelo se v kanadském Sudbury s rozpočtem 3 500 000 dolarů. Světovou premiéru si horor odbyl 25. ledna 2016 na filmovém festivalu Sundance. Nedlouho po premiéře zakoupila práva na jeho distribuci společnost IFC Midnight. Ta jej do omezeného počtu kin a ke stažení na internetu nasadila 2. září 2016. (Hal_Moore)