Ai Shang Liang Ge Wo

• Taiwan 愛上兩個我 (viac)

Šéfka živořící reklamky neví, jestli miluje nového zaměstnance nebo tajemného cizince. A přitom neví, že jde o stejného muže. (Netflix)

Isabella.M

Dorama sa statočne "naťahuje" za štyrmi hviezdičkami, ale akosi jej k tomu ešte niečo chýba. Príbeh aj celé podanie príbehu stojí a padá na postave Lu Tian Xinga/ Xiao Lu, ktorého sa (opäť veľmi úspešne) zhostil Aaron, ktorý svojou postavou strháva pozornosť na seba. Musím uznať, že tá rozpoltenosť bola fakt niečo - postavy boli zahrané tak schizofrenicky odlišne, že som občas mala vážny problém stotožniť ich s jedným hercom ;). Tradičné kancelárske klišé nebolo otravné, ale ani nejak nepútalo. Čo mi vážne vadilo, bolo herectvo-neherectvo hlavnej herečky Tie Li, ktorej zúfalo chýbala mimická škála pre vyjadrovanie niekedy aj tých najzákladnejších emócii. To kvalitu seriálu dosť znížilo, chémia podľa môjho súkromného názoru medzi nimi tiež tak celkom nefungovala. Beatrice Fang bola v tomto smere neporovnateľne lepšia, ale mrzí ma, čo tvorcovia z jej postavy nakoniec urobili. Oproti Just You celkovo prehráva, hoci v niektorých momentoch musím uznať, veľmi príjemne prekvapila. ()