Příběh podle skutečné události vypráví o šťastně zamilovaném manželském páru, kterému se narodí mrtvý chlapec. Tato nešťastná událost naprosto změní jejich vztah. Meggie se uzavře do sebe a Aaron si hledá povyražení jinde... Meggie a Aaron tvoří zamilovaný manželský pár a čekají spolu chlapečka. Na miminko se moc těší, připraví mu pokoj a Meggiina matka uspořádá oslavu. V devátém měsíci těhotenství dítěti přestane bít srdíčko. Meggie odmítne císařský řez a dítě porodí. Rodina uspořádá pohřeb, na který přijdou jejich blízcí i Meggiina nejlepší kamarádka Trish, která je těhotná... Meggie si s Aaronem přestávají rozumět, oba jsou ze ztráty zničení. Meggie je uzavřená do sebe a Aaron podlehne své kolegyni Daně. Rodinná večeře na Díkůvzdání skončí příšerně, a tak se manželé rozhodnou alespoň bojkotovat Vánoce. Vyrazí si do Las Vegas, hrají v kasinech a skvěle si to užijí. Doma jim to však opět neklape. Po nějaké době se Aaron zase vyspí s Danou a Meggie na to přijde. Chce se rozvést, protože jejich vztah je v troskách a Aaron jí připomíná jejich mrtvého chlapečka. Aaron se odstěhuje z domu a táhne to s Danou. Když jde Meggie s Trish do baru, zvrací a následně zjistí, že je těhotná. Vzpomíná na svůj těžký porod, mrtvého syna, ale nakonec se rozhodne dítě si nechat... Meggie řekne Aaronovi, že čeká další dítě a potřebuje ho. Aaron se rozejde s Danou, která z firmy odejde, a vrátí se domů zpátky k Meggie. Ta porodí zdravou holčičku, zpočátku nic necítí, ale po čase se všechno spraví. Je vděčná za svou dceru i skvělého manžela a ví, že vzpomínku na mrtvého syna si v sobě navždy může uchovat. (TV Prima)

Chrustyn

Film se snaží zaujmout nálepkou "podle skutečné události" ale vše co film ukazuje se na světě (bohužel) stává každý den. Sledovat více než hodinu a půl jak se mladý manželský pár vyrovnává ze smrti narozeného dítěte, není v tomto případě nic, co by mělo jakkoliv nebo kohokoliv zaujmout. ()

Davies182

"Dobrý den, jsem vaše psycholožka, přidělená nemocnicí. Takže, vaše dítě právě umřelo (což není spoiler, nýbrž ústřední linie snímku), je nám to moc líto. Budete jej chtít zpopelnit?" Fuck! Podle skutečné události, jo? To by znamenalo, že existují i maniakální lidé, nejen scénáristé..! Nefunguje tu často ani to bulení na povel, natož stavba děje, práce s postavami nebo dialogy. Je mi vlastně dost záhadou, proč ona půldruhá hodina utekla tak rychle. Pro cílovku (těhule a novopečené maminy) filmová povinnost za 10/10. ()

filipvrbik

Velmi silný příběh, který se bohužel děje dnes a denně...takže film vlastně není ničím výjímečný...ale přesto-SPOILER záběry na mrtvé novorozeně ke konci filmu tomu dají úplně jiný rozměr, a vše snadněji pochopíme, než když se o "tom" je mluví. Možná to není film roku, ale na mě zapůsobil....70% ()

kolemjdouc odpad!

téma závažné (což ztráta dítěte je vždy!) ale překombinovat to brnkáním na divácké city ....béčko slabé jak třikrát přelouhovaný čaj.Driver má už zenit za sebou a když jí k tomu sekundoval jako parťák slabý Adelstein který se v roli jakoby ošíval a rejžovi to ani očividně nevadilo. ()