Poslední chlap na Zemi

• USA The Last Man on Earth
USA, (2015–2018), 24 h 34 min (Minutáž: 22 min)

Tvorcovia:

Will Forte

Bývalý bankovní úředník Phil se po ničivé katastrofě stává posledním chlapem na planetě. Zcela opuštěn bloudí po Americe a užívá si života v luxusních domech. Jen kdyby ještě narazil na nějakou ženu... (TV Prima)

feryk

První tři díly super, poté seriál rychlým tempem upadá a jak už tu někdo zmínil, s příchodem dalších lidí se řeší jen vztahy a o zemi bez lidí už defacto nejde, což je škoda, protože by to mohlo být velmi zajímavé. Místo toho se dočkáme pokleslé zábavy s vtípky více trapnými a hlavní postavy tak těžce přehrávají, až má člověk chuť to vypnout. Za dobrý start tři hvězdičky. ()

Kaluž

/// 1. sezóna /// Phil Miller je nesympatický trapák a retardovaný kretén typu David Brent/Michael Scott z Kanclu. A je posledním člověkem na Zemi. Což se postupem času bohužel vyvrátí a jeho kreténství tak nabývá nových rozměrů. Je to fajn, ale bránici jsem většinou držel v klidnějších hladinách než je u Lorda s Millerem obvyklé. Ale dám tomu ještě šanci, smíchu je v televizi málo. ()

EmmaMorley

Trailer ma okamžite chytil a tešila som sa na seriál. Na moje sklamanie je tam ale postupne čoraz viac postáv a od posledného človeka na zemi to má ďaleko. Mám pocit, že nová postava pribudne pomaly v každej epizóde, keď tvorcovia nevedia ako zaujať. Po prvých epizódach rozhodne stráca grády, aj keď občas ešte prekvapí (napr. koncom prvej série). ()

Cigalone odpad!

Tak už to prišlo. Toto je môj prvý ohodnotený odpad ! Som nadšený pre všetky utopické filmy a seriály, v ktorých ľudstvo môže začať odznovu budovať zem a svet, ktorý zničilo, ale toto je jeden otras. Slizká hlavná postava plná komplexov menejcennosti, ostatné postavy takmer akoby v seriáli Daria. Povahy vytiahnuté takmer do extrému - okrem Phila tu máme Carol, ktorú Phil nechce, samozrejme si ju vezme tesne pred tým, než sa zjaví Melisa, ktorá sa zaľúbi do milého, príjemného tlouštíka s fascinujúco sentimentálnou minulosťou. Gýčovito vyjadrené -> po siedmej časti som musel prestať pozerať, lebo by som grcal ako Carol v šiestej časti. Jediné + ktoré musím objektívne ohodnotiť je dobrý výkon Willa Forta - postava mu proste sadla ako na šerbeľ. ()

whale

Ve srovnání se seriálem The Walking Dead, kde je všude plno mrtvých a nakažených, tady není nikdo...vůbec. Ani zvířata, lidi..mrtvoly..prostě nic. Je to trochu bizarní představa, být úplně sám na celém světě. Ale díky tvůrcům tohoto seriálu mám celkem zdařilou představu o tom, jak by to mohlo vypadat....děkuju. Ps: a navíc je to vtipný ()

• V první epizodě si má divák možnost všimnout, že Phil Miller (Will Forte) si sebou vozí zajímavé artefakty. Například dvě oscarové sošky, dres Michaela Jordana, baseballovou pálku Babe Rutha, bundu Michaela Jacksona z videoklipu Thriller nebo helmu Stormtroopera ze Star Wars. (Punisher)

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

V posledních dnech zažívali seriáloví fanoušci jednu ránu za druhou. Nedávný konec Ash vs Evil Dead totiž doprovodilo zrušení Exorcisty, The Expanse, Designated Survivora, Lucifera, Posledního chlapa… (viac)