Dvacátník Alan, který nedávno dostal košem přímo před oltářem a následně i vyhazov z práce, skončí jako turistický poradce na letišti v Dublinu. A právě tady stane tváří v tvář své první lásce Alice, která čeká na let domů do New Yorku... Osmadvacetiletý Alan pracuje jako turistický poradce na letišti v Dublinu. Alice je Američanka, která tu čeká na let do New Yorku. Alan s Alicí mají za sebou nevydařený románek, který skončil před osmi lety. A teď jsou všechny hotely v Dublinu plné. Alan prolomí počáteční ledy a nabídne Alici, aby přespala u něj doma. Toho večera se oba začnou znovu vzájemně poznávat. Ačkoli jeden druhému nalhávají, jak se jim všechno během uplynulých let dařilo, brzy si uvědomí, že se k sobě hodí víc než kdy dřív. Film Odložený let pojednává o tom, co se stane, když dvěma dvacátníkům nic nevychází podle plánu – a když se muž znovu zamiluje do stejné dívky i města. (Cinemax)

dogma97

3* dám. Skvělá expozice - kamarádi z kapely, kolegyně v práci, klienti infocentra, partička pokeru s fotříkama - slibovala výjimečnou zábavu. Jenže pak (jako obvykle) příběh sklouznul do klišoidních kolejí se střídáním restauračních prostředí, hledáním receptu na šťastný život a jako zlatým hřebem letištní scénou s nevyhnutelným prozřením. Škoda. ()

Kamca_

Člověk by řekl, že se jedná o obyčejný a ohraný romantický příběh. Ale musim se přiznat, že mě dostal úplně vším hned od začátku. Líbilo se mi, jak je příběh přirozeně a nenuceně zpracovaný. Herci k sobě krásně zapadali. Hudba se mi taky moc líbila. A kulisa nádherného nočního Dublinu tomu dodala tu správnou atmosféru. Víc takových filmů … 90%. ()

kaylin

Taková celkem průměrná romance, která má všechno, co dnešní romanci nechybí - celkem obyčejnou zápletku, kdy se potkají dva lidi, sbližování a nějaké ty humorné i emotivně vyhrocené situace. Má ale to, co z ní dělá mírně nadprůměrnou romanci. A to jsou postavy, které vás baví sledovat. Pokud by tohle film neměl, tak už to ani Irsko nezachrání. Stejně z něj moc neuvidíte. ()

Aljak

Stará láska nehrdzavie... ale mám pocit, že len vo filmoch podobného typu ako bol Standby. Neviem čím to je, ale mám pocit, že s týmito "jedno-nočnými" prechádzkovými konverzačkami sa akoby vrece roztrhlo. A už to začína byť niekedy aj trochu otravné. Najhoršie, keď už je od začiatku jasné kam to celé speje... Čo sa týka ústrednej dvojice, tak musím uznať, že mi boli naozaj sympatickí (aj keď samozrejme Alice o čosi viac). Sem tam sa ušiel aj nejaký ironický vtip, ale inak nič také, čo by ma nejako obzvlášť ohúrilo. Bolo by to za 2*, ale za ten duet "Cold Cold Heart" dávam hviezdu navyše. ()

Mirokukii

Pokud se necítíte šťastni a Váš život stojí za, lidově psáno prd, tak je hřích šanci, kterou Vám osud - pardon nesnáším to slovo, náhoda zní mnohem lépe, v podobě dávné lásky přihraje, nevyužít. Dávno uhaslé plamínky se totiž ještě mohou rozhořet. Sympatické dvojice. Noční Dublin. Irský humor, který mi moc neseděl a příjemný film, který se alespoň okatě a kýčovitě nesnažil být něčím víc. ()