Nebezpečné pokušenie

• Česko Nebezpečné pokušení (viac)

Evan Weber je úspešný architekt, šťastne ženatý muž a otec dvoch detí. Jeden víkend zostane sám doma, aby mohol pracovať. Vonku prší a niekto klope na dvere. Keď Evan otvorí, stoja pred ním dve krásne mladé dievčatá Bell a Genesis, celé premočené a stratené. Chcú sa iba osušiť a použiť telefón. Ich nevinná návšteva sa však čoskoro zmení na peklo a nebezpečné zvádzanie vyústi do smrteľnej hry na mačku a myš. (TV JOJ)

Jordan

hard candy + funny games pod vplyvom kvázi-tarantinovskej konverzačnej ekvilibristiky rothovi ako odchovanému "béčkarovi" nevyšiel, pretože pti všetkej snahe to z každej strany, z ktorej sa to snažíte uchopiť, ostáva na polceste a ostáva len divná pachuť po keanu, ktorý podáva finálny a konečný výkon svojej "hereckej" kariéry a dve pôvabné sexy-mrchy, na ktoré sa aspoň dá pozerať, aj keď sú to charaktery nie veľmi silné a zapmätateľné, rovnako ako celý tento nevýrazný film ()

claudel

Raději nebudu popisovat kde, za jakých podmínek a při jaké příležitosti jsem tento film viděl, nicméně se mi zdál sen, který byl zcela jistě výsledkem jeho zhlédnutí. Považuji jej za odstrašující pro všechny spokojené tatínky od rodin, kteří mají pocit, že jsou dobrými manžely a plní si své rodičovské povinnosti a nějaké dvě latino sexy kočky tento stav nemohou narušit. Musím říct, že se mi Knock knock celkem dost líbilo, jsou to takové lepší tři hvězdičky, protože to není úplně jednoduchá thrillerová slátanina na jeden večer k pivu a brambůrkám, ale ten podtext je natolik děsivý, že když si představíte, že jednou ujedete a co vás čeká, tak se budete všem vyzývavým dvacítkám vyhýbat obloukem. Dobře natočené, dobře zahrané, ideální délka pro tento žánr. Jednoznačný závěr, když jste sami doma a venku prší, nikomu neotevírejte, I kdyby Vám do dveří bušil. ()

Djoker

Čekal jsem, že mi v něm bude hučet daleko víc! Lorenza i Ana jsou ale zatraceně hot a jejich mokrá knock, knock scéna je už teď tou nejpamátnější od doby, kdy podobně zazářila Elisha. I proto se můj už tak dost zvrhlý wallpaper v práci brzy změní. Keanu je ovšem parádní dřevo. Na to, jaké má jméno, působí jak klasický český ochotník. ()

Jara.Cimrman.jr

"Taťka měl asi tu párty." Měl a jsem si jistý, že na ni nebude vzpomínat moc v dobrém. Na začátek určitě ano, protože snem každého slaměného vdovce je odhánět dvě sličné slečny při ataku svého přirození. Jenže Evanova obrana byla od začátku mdlá a trapná, takže mě moc nebavila. Jsem však přející člověk, takže když vychechtané holky převzaly iniciativu, tak jsem jim přál co největší zábavu. Ony si to spokojeně užily, Evan evidentně nic nepochopil a já jsem se nudou zahrabal po krk do země. ()

Hrabka

Nebylo to vůbec špatný, celkem solidní thriller. Magor Eli Roth zřejmě dokáže natočit i vcelku normální film, neskutečný. Keenu zaslouží pochvalu za to, jak dlouho si ty andělský mrchy držel od těla. Druhá půlka je tak trochu přitažená za vlasy, ale bez potíží se to dalo dokoukat. 65% ()

• Dej filmu je inšpirovaný snímkou Death Game (1977), no nejedná sa o remake. (m.a.t.o.)
  • V závěrečných titulcích, kde je i seznam použité hudby, je píseň od Kiss uvedena jako "Detroit City Rock". Ve skutečnosti se jmenuje "Detroit Rock City". (Davidamper)

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (viac)

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

23.04.2016

Když se u očekávaného filmu hýbe s premiérou, odvykle se od nás vzdaluje. Dvojka Blade Runnera je ale výjimkou z pravidla, právě se totiž přesunula z 11. ledna 2018 na 5. října 2017. Že to jsou… (viac)