Nebezpečné pokušenie

• Česko Nebezpečné pokušení (viac)

Evan Weber je úspešný architekt, šťastne ženatý muž a otec dvoch detí. Jeden víkend zostane sám doma, aby mohol pracovať. Vonku prší a niekto klope na dvere. Keď Evan otvorí, stoja pred ním dve krásne mladé dievčatá Bell a Genesis, celé premočené a stratené. Chcú sa iba osušiť a použiť telefón. Ich nevinná návšteva sa však čoskoro zmení na peklo a nebezpečné zvádzanie vyústi do smrteľnej hry na mačku a myš. (TV JOJ)

Jara.Cimrman.jr

"Taťka měl asi tu párty." Měl a jsem si jistý, že na ni nebude vzpomínat moc v dobrém. Na začátek určitě ano, protože snem každého slaměného vdovce je odhánět dvě sličné slečny při ataku svého přirození. Jenže Evanova obrana byla od začátku mdlá a trapná, takže mě moc nebavila. Jsem však přející člověk, takže když vychechtané holky převzaly iniciativu, tak jsem jim přál co největší zábavu. Ony si to spokojeně užily, Evan evidentně nic nepochopil a já jsem se nudou zahrabal po krk do země. ()

Gilmour93

Nebohý Jonathan Harker znova zažívá, že ho chtějí sát Draculovy nevěsty, aneb Female Games U.S.. Heleďte, Rothbíček, že vy jste chtěli něco na způsob Hanekeho, ale v takové té light omáčce pro mládež lapenou v sociálních sítích? No musím vám povědět, že do jeho intenzity máte daleko jako pan Reeves do charakterního herce Olivierova typu.. Home invasion umírající na smrtící kombinaci přehnaného sebevědomí a tuposti. Chce se říct, že mělo i naprosto blbou pointu, ale ono je problém ji vůbec najít! Zatím pln marných nadějí čekám, kdy Eli filmařsky dospěje.. ()

Shakers

Teraz neviem či som si to pozrel, kvôli Neovi, Elimu, alebo tým kočkam. No myslím, že s každého. Veď kto by si nepozrel odhalené dvadsiatky, ktoré !znásilňujú! chudáka Nea, pod režisérskym úchylným dohľadom Eliho Rotha ? Musím, sa priznať, že som čakal viac, ale vďaka krátkej stopáži to rýchlo odsýpalo, čo je plus. Eli je bohužiaľ strašný režisér, oceňujem ten jeho úchylný zápal a hlavne nápad, ktorý ma zaujal, a ktorý dokáže predať na plátno. No to je tak všetko, pretože atmosféra a napätie na daný žáner boli skutočne mizerné. Asi rovnako ako Eliho filmografia. 65% - 3* ()

J*A*S*M

U tohoto filmu jsem měl před premiérou veký otazník. Z námětu mi přišel nezajímavý, tuctový, absolutně nelákavý a netušil jsem, proč si Eli Roth takovýto projekt vůbec vybral. Špatný mi ten film ale nakonec nepřijde, ba naopak díky závěru jej považuji za zábavnější a hlavně podvratnější, než jsem si vůbec troufal čekat. Nejhorší je na tom nakonec Keanu Reeves, který se do role zoufalého bezmocného otce vážně ani trochu nehodí a přehrává tak, až je to místy vtipné. ()

Morholt

Jednodušší Funny Games s holkama. Dokud to děvčata nerozjedou, nemá film prakticky co nabídnout, pokud tedy nepočítám fakt, že Reevesovi role milujícího otce a manžela fakt nesedne. Když ale pak obě potvory začnou s terorizováním, jedná se o docela solidní zábavu se sexy kočkama, které dokážou lézt pekelně na nervy, myšleno v dobrém. Bohužel hlavní hrdina je takovej blbec, že si o to, co se mu děje, vyloženě říká a totéž se dá říct o jeho eventuálním zachránci. Chápu, že ve stresové situaci nemusí člověk jednat vždy racionálně, ale tohle bylo prostě moc. Celkově žádná hitparáda, ale ušlo to. 50% ()

• Natáčanie prebiehalo v Čile. (m.a.t.o.)

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (viac)

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

23.04.2016

Když se u očekávaného filmu hýbe s premiérou, odvykle se od nás vzdaluje. Dvojka Blade Runnera je ale výjimkou z pravidla, právě se totiž přesunula z 11. ledna 2018 na 5. října 2017. Že to jsou… (viac)