Doktor Martin

• Česko Doktor Martin
Komédia / Rodinný / Dráma
Česko / Slovensko, (2015–2016), 27 h 41 min (Minutáž: 51–53 min)

Réžia:

Petr Zahrádka

Kamera:

Miloslav Holman

Miroslav Donutil, Jitka Čvančarová, Gabriela Marcinková, Jana Štěpánková, Norbert Lichý, Václav Kopta, Tomáš Měcháček, Tomáš Jeřábek, Emília Vášáryová (viac)

Humorný seriál z prostredia  podhorského mestečka Protějov v Beskydách. Stret svojráznej povahy nového obvodného lekára z Prahy s podhorským spôsobom života prinesie rad zábavných, aj menej veselých, nečakaných situácií. Jeho profesionálne kvality dokážu pacientom pomôcť aj v  mimoriadnych prípadoch, ale je otázne, či sa Protějovčania kvôli tomu dokážu zmieriť s odťažitým a uštipačným  Pražákom. Ak k tomu pridáme aj jeho schopnosť tým najnevhodnejším spôsobom oznamovať pravdu, môžeme o tom pochybovať. (RTVS)

Recenzie používateľa Tryskomyš k tomuto seriálu (8)

Doktor Martin (2015)

,,Nerad bych, aby mě lidi přestali mít rádi tak, jako mají teď.´´ ,,Poslyšte, vy jste hroznej zoufalec.´´ ,,Díky.´´ ()

Pražák (2015) (S01E01)

,,Nerad bych, aby mě přestali mít rádi tak, jako mají teď.´´ ,,Poslyšte, vy jste hroznej zoufalec.´´ ,,Díky.´´ ()

Hemofóbia (2015) (S01E06)

,,Máma mi vždycky říká, abych před lidma nemluvil moc chytře. Protože, když jsou hloupí, akorát je to dráždí.´´ A už je to tu. Nejlepší díl. ()

Erotománia (2015) (S01E14)

A měl ji tam. Další facka od Lídy Klasnové pro jejího milovaného doktora Martina Elingera. 2 - 2 / 58 ()

O jazvecoch a ľuďoch (2016) (S02E03)

Nejhorší je, když se vedle vás přistěhuje takováto vlezlá rodinka, které se nedá zbavit. Dokáží vám pěkně znepříjemnit život. ()

Láska pod psa (2016) (S02E04)

Už dlouho jsem se tak nezasmála, jako když Karin rozbalovala toho psa. ()

Doktorka Diana (2016) (S02E16)

Trochu mě zklamal ten konec. Přišlo mi to takové trochu ustřižené. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý