Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Martin priváža z nemocnice domov do Protějova Lídu aj s dieťatkom. V ordinácii sa zatiaľ zariaďuje a začína ordinovať doktorka Diana - sestričku Irenu nepotrebuje, pretože jej ju nahrádza zdravotný brat - jej manžel Karol. Doktorka Diana sa stáva veľmi obľúbenou, pretože bez problémov predpisuje nadštandardné množstvo liekov. Martin sa s ňou náhodou stretne pri jednom zákroku na námestí a omylom si pri tom vymenia lekárske tašky. Keď Martin tašku otvorí, zisťuje, že aj sama doktorka užíva neobvyklé množstvo liekov. Nestíha to však riešiť, pretože sa od Topinku dozvedá, že teta Marie mala nehodu a je v kóme v nemocnici. Martin sa náhli za ňou a jeho odchod sa opäť oddiali. Po vyšetrení Lídy doktorkou Dianou, Martinove podozrenie, že doktorka vôbec nerozumie tomu, čo robí, silnie a keď zistí, že protejovčania stoja v lekárni doslova v rade na zbytočne predpísané lieky, rozhodne sa zakročiť. Doktorka Diana sa ale pred ním najprv zamkne a potom vyskočí cez okno a omdlie. Martinovi je jasné, že príčina jej správania musí mať vážnejšiu príčinu. A to ešte nevie, aké prekvapenie ho čaká v ordinácii. (STV)

(viac)

Recenzie (8)

otík 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Skončilo to asi tak, jak všichni očekávali. Nová doktorka pro Protějov je katastrofální a má co dělat sama se sebou, natož aby ještě dokázala léčit. Elinger tak hasí, co se dá a zároveň se rozhoduje, zda opustit Lídu s dítětem, nebo zůstat ve vesnici a dál pokračovat v lékařské praxi. Také závěrečný díl potvrdil, že seriál byl vtipný a podařený, ale také ono otřepané - první série prostě byla lepší. ()

Autogram 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Myslel som, že náhradou bude nejaká normálna doktorka, ale táto je asi desaťkrát divnejšia oproti Martinovi. Snáď nikoho nenapadne o nej natočiť seriál, toto úplne stačilo. Tretia hviezda je len za príjemný a optimistický záver, ale za seriálom mi smutno nebude. ()

Reklama

fugyx 

všetky recenzie užívateľa

Síce sa pokračovanie neplánuje, ale oceňujem, že ponechali otvorený koniec pre prípadné pokračovanie. Tá posledná scéna, v ktorej sa na pár sekúnd objavila Irena, stála zato. Elinger - ako vždy - chladný, ale nakoniec vždy pomôže. Ady Hajdu svoju postavu vyšperkoval do takej bláznivosti, aká je preňho typická, jeho obsadenie bola dobrá voľba. Osobne, bude smutno :) ()

Galéria (9)

Reklama

Reklama