Neporaziteľné sestry

• Česko Powerpuff Girls (viac)

V celovečerní verzi oblíbeného animovaného seriálu se vrací Blossom, Bubbles a Buttercup, tři roztomilé holčičky s nečekanými nadlidskými schopnostmi, a čeká je další boj s gangstery, monstry, mimozemšťany a vůbec s každým, kdo se pokusí ublížit či uškodit jejich rodnému městečku Townsville. (oficiálny text distribútora)

DocBrown

Tenhle styl animace se mi vzdy velmi libil, vidim podobnost s Renem a Stimpym. Bohuzel dej filmu je zoufale jednoduchy (z nepratel je tu pouze Mojo a kratoucce zombii gang) a cely film je jen umele natazeny. Nastesti pouze na hodinu a ctvrt. Komprimovane do jednoho dilu by to vypadalo lepe. BTW Craig McCracken na devianartu zde : cmcc.deviantart.com, je tam uplne prvni kresba holek. ()

Mr.Floyd

Kedysi to bolo super, ale s pribúdajúcimi rokmi sa pohľad na vec stáva kritickejším a kritickejším až dospejete k presvedčeniu, že vám to nemá čo povedať a neexistuje žiaden racionálny dôvod aby ste tomu venovali svoj čas. Každá časť prakticky rovnaká (teda akási základná schéma je dodržaná vždy) a dej hlúpučký. Pre deti je to jednoznačne skvelá zábava. ()

Echelon1

V detstve boli Neporaziteľné sestry a Martinove záhady moje topovky (možno ešte Scooby-Doo). A tak som mal obavy, či už som nie som na toto príliš starý. Ale za dve minúty som bol naspäť v mojich 8-10 rokoch, keď som o víkende kvôli tomuto vstával aj o šiestej ráno. :-) BTW, tá rocková pieseň behom tituliek je chytľavá. ;-) ()

Flipnic

Stejně úžasný nářez jako celý seriál. Na Powerpuff girls nedám dopustit. Všechno mi na něm sedí. Karikarury všech postav, brutální nepřetržitá akce, stovky detailů, kterých si na první pohled divák vůbec nemusí všimnout, parodování mnoha filmových témat. Je to jedna z největších animovaných ujetostí, s jakou jsem měl kdy tu čest a to od 50. let počínaje Pepkem námořníkem či Road Runnerem po dnešní animované japonské šílenosti. Powerpuff svým nápadem, rychlostí a kombinací totální infantilnosti s neuvěřitelně černým humorem drtí veškeré kreslené grotesky a nabízejí absolutní nonstop zábavu. K tomu je třeba přičíst ještě úžasnou rychlou nakopávací hudbu, která tento šílený nářez ještě úžasně podbarvuje. ()

mustafa

Když jsem byl tuze malý, tak můj otec koupil satelit, byla z toho událost. Já chytal Cartoon Network a koukal jsem na tento kanál ve dne v noci, ačkoli jsem mu nerozumněl... Díky tomuto filmu se mi to vybavilo, ale to je tak vše... Celý film je kupodivu docela tupý, trapný a obehraný. Na filmu je vidět typická cartoonská malba - samá kolečka a čtverce, to vše je opravdu hodně pestře vybarveno.. Jako nejlepší se mi jevil předfilm(?) Dexter. Jeho nápady a vyrážky jsou opravdu impozantní a za tuto malou vložku jsem se bavil mnohem více než za celý Powerpuff Girls, i když Dexter byl z podobných pohádek vždycky můj nejoblíbenější, protože měl jednoduchý přímočarý a pochopitelný děj. ()

• Epizóda "The Beat-Alls" obsahuje veľa vtipov, ktoré narážajú na piesne od skupiny Beatles. (Lyrer)
  • V niekoľkých epizódach sa v pozadí objavuje postava Dexter zo seriálu Dexter´s Laboratory (1996). Craig McCracken, ktorý stojí za týmto seriálom, a Genndy Tartakovsky, tvorca seriálu Dexter´s Laboratory, boli spolužiakmi a sú dobrými priateľmi. (Lyrer)