Jak přežít rozvod

• USA Girlfriend's Guide to Divorce
USA, (2014–2018), 32 h 5 min (Minutáž: 39–43 min)

Tvorcovia:

Marti Noxon

Kamera:

Scott Williams

Lisa Edelstein, Beau Garrett, Necar Zadegan, Paul Adelstein, Sophina Brown, Conner Dwelly, Janeane Garofalo, Michael Weaver, Tara Wilson, Nicole Oliver (viac)

Autorka nejprodávanější knižní série o osobním rozvoji skrývá před všemi své tajné odloučení od manžela a ve čtyřiceti letech je další svobodnou ženou žijící v Los Angeles. Začne se více scházet se svými rozvedenými přáteli a to ji zavádí do některých neočekávaných životních zkušeností. (Patw)

Patw

Pravdou je, že seriál nepřináší nic nového. Není to ani extra vtipná komediální podívaná, ale přiznám se, že mě Girlfriend's Guide to Divorce baví. Sympatické obsazení a zajímavé postavy. Dávám tomu 3 (a půl) hvězdy. Jde o první hraný seriál stanice Bravo a ta se po všech těch svých reality show chytla hrané tvorby dobře. ()

alisa.upir

Strašná nuda, ale nic lepšího už jsem na těch internetech jako pozadí k práci nenašla. Je fajn, že se tam už nikdo nepřetvařuje, a občas se v tom seriálu jedou i drogy a je to na nich očividně fajn :D Nicméně originalita nula, nebýt tam hezký herečky, tak se na to nedá dívat vůbec. ()