Zločin k nezapomenutí

• USA A Crime to Remember
Ukážka z filmu 2
USA, (2013–2018), 26 h 58 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Christine Connor

Kamera:

Andreas Burgess

Brandi Bravo, Evie Paller, Marcus A Siler, Marko Caka, Pierre Candra, Teddy Kalin, Carol Jacobanis, Preston Fritz Smith, Rebecca Knox, Rob Morgan (viac)

Zločin k nezapomenutí vypráví příběhy nejprovokativnějších, pikantních skutečných příběhů vražd z 50. a 60. let. Příběhy zvrhlých vztahů, strašných zločinů a zvratů při vyšetřování zabalené do fetišistického světa podprsenek se špičatými košíčky, podvazků a trojitých Martini namísto oběda. První epizoda vypráví příběh Candy Mosslerové, která v roce 1964 našla svého manžela milionáře ubodaného k smrti. Detektivoté odhalili tajný homosexuální vztah a obrovské množství peněz. V jiné epizodě je doktor záhadně zastřelen ve své vlastní kanceláři a pachatele není standé najít. Kitty Genoveseová je znásilněna a ubodána k smrti před svým bytovým domem, její sousedé to sledují a pro její záchranu nic neudělají. Je to skutečně celý příběh? (TV ID Xtra)

Ukážka z filmu 2

Arsenal83

Všetko zlé je na niečo dobré. Napríklad keby nebolo na svete toľko vrážd, nevznikli by relácie ako táto a televízna stanica IDX by nemala čo dávať. Takže srdečne ďakujeme tým psychopatom, pretože vznikol aj tento utešený a napínavý seriál. Kto má rád krimi, príde si na svoje. Vrah nie je odhalený vždy hneď, hľadajú sa motívy, človek musí premýšľať. A to za všetko za sprievodu nielen chytrého komentára, ale aj dobrej hudby. ()