Klidná neděle strávená doma po boku milované ženy, lze si představit lepší idylku? Hardy má o dnešním programu jasno, takže ho návštěva golfuchtivého kamaráda Laurela příliš nepotěší. Když předstírání vlastní nepřítomnosti nevyjde, svobodný kamarád proklouzne dveřmi a začne v bytě páchat neplechu, manželka nervově nevydrží a oba pány raději pošle provětrat se na green. Dnes však v klubu hrají pouze foursome, a tak naši golfisté musí před závěrečným patováním nejprve sbalit dvě slečny. Hra ani okolnostmi vynucené rande ovšem neprobíhá plně podle představ. (dopitak)

Iggy

Na grotesku Laurela a Hardyho neobvyklý začátek, kdy Oliver před Stanem předstírá, že není doma, protože chce strávit den radši se svou ženou než s ním! To ale samozřejmě nevyjde a tak se nakonec oba vydají na golf. Nejdřív pozvou dvě dívku na pití (tento gag rozšířili později ve filmu Men O'War) a pak už následuje několik klasických golfových gagů. Vydařený je tu hlavně Edgar Kennedy coby nervní hráč, kterému neustále padá příčesek a který nakonec nešťastně rozpoutná bitku v blátě. ()

Flego

Pre ženatého Olivera príde Stan, aby šli na golf. Tam sa zoznámia s dvomi dámami a začnú sa vydávať za bohatých bankárov. Klasická nemá groteska je ukončená hromadným hádzaním blata. www.video.google.com ()

dopitak

The Lost Films of Stan Laurel and Oliver Hardy: The Complete Collection – Volume Seven (1927-1934). Řízky lítaj, to jsou řízci! ()