Co mi nedá spát s Veronikou Žilkovou

(relácia)
Publicistický
Česko, 2014, 40 min

Nejste na to sami... otevřeně o tématech, která nám nedají spát. (oficiálny text distribútora)

kingik odpad!

Tv Barrandov pokračuje v neúnavném chrlení toho nejhoršího, co se objevilo v historii komerčních i nekomerčních programů na tv obrazovkách. Na jedničce jsou pěkně vycpané rarity, dvojka má svého chlácholivého a duchovně založeného Zbigniewa, Prima neví, kam s Krausem, Nova se na talk - show vybodla a Barrandov se snaží z chrchlavé Žilkové, jak po dýmce míru, udělat českou Ellen DeGeneres. Barrandovu jde jedině k dobru, že by moderátora udělal i z Maxipsa Fíka. Zbytečnost i v případě, že se divákovi nechce spát. Po tomhle pořadu spolehlivě nezaspí. Ráno vyskočí z postele živ a zdráv, pln radosti, že nevyhodil prachy za prášky na spaní. Optimismus mu zkazí snad jen detailní výpočet spotřeby elektřiny, šrámy na srdci a pošramocená psychická stabilita, když tomuhle blábolu věnoval 40 minut místo toho, aby samou nespavostí počítal Stropnického senátní ovečky. Mé hodnocení: 0% ()

Tommassi3 odpad!

Naprosto souhlasím s Neklanem, protože u podobné zrůdnosti se skutečně nedá spát, natož pak usínat, a to snad ani po předávkování silnými hypnotiky.. A tak by mě jen nesmírně zajímalo, jak se spí Veronice Žilkové s vědomím, že se jí podařilo co do nevkusu a zhovadilosti překonat i její vlastní teletelecí kreace, ačkoliv ona se vlastně tváří úplně stejně, ať už s kamennou tváří pronáší totální rádoby směšné výblitky jako paní Veronika "Jak dnes bude ?? Hezky, když to pude.." z již zmiňovaného legendárního nováckého bizáru či paní Veronika "manželka toho, co hrál tak dlouho špatně policajty, až mu dali raději post ministra obrany, protože je tak o své (ne)kompetentnosti dokonale přesvědčil.." Ale ono se jí jistě spí dobře, protože na složenky bude, že ?! Když oni ti politici mají tak nízké platy, barrandovští jí vytrhli trn z paty...;) Žilková, které rozhodně minimálně značné životní zkušenosti těžko upřete, se kromě moderování ujala i dramaturgie pořadu a je to opravdu znát, nicméně pouze v negativním smyslu slova, nejsem si úplně jist, zda si tahle zrůdnost najde svoje divačky, protože ani jiný tématicky zřejmě nejbližší pořad (kr)kavčí Sama doma, jako podobná těžko zdůvodnitelná programová vata, mě osobně neirituje tolik jako Co mi nedá spát, ten se dá alespoň s klidným svědomím použít jako zvuková kulisa při přípravě oběda.. No, tak jen doufám, že je na sebe a svoje ovečky, či spíš moly, ti jsou totiž podobně otravní jako staronové barrandovské tváře zábavy, Marcela patřičně Hrdá !! ;) ()