Violetta koncert

(koncert)
  • Argentína Violetta Il Concerto (viac)

Exkluzivní koncertní show největších hvězd seriálového hitu TV stanice Disney Channel – Violetta. Voletta Koncert byl natočen v prostorách Mediolanum Forum v italském Miláně. Vystupuje zde dvanáct seriálových postav, které předvádějí největší hudební hity první a druhé řady televizního seriálu. Speciál zachycuje živý koncert v plné délce, a navíc dává fanouškům možnost nahlédnout i do zákulisí. Diváci uvidí přípravy a vzrušení herců před příchodem na pódium a také se dozvědí více o tom, co rádi dělají ve svém volném čase. Ke dvanácti nejoblíbenějším hereckým hvězdám seriálu Violetta v čele s Martinou Stoessel (Violetta), Diegem Dominguezem (Diego), Jorgem Blancou (León), Mercedes Lambre (Ludmila) a Lodovicou Cornello (Francesca) se přidá také energická taneční skupina a úžasná doprovodná kapela.
Violetta je spontánní dívka, která si na nic si nehraje – chce prostě jen najít své místo na světě. Úžasně zpívá, což podědila po své matce. Po otci má lásku ke knihám a důvtip. Studuje ve Studiu 21, prestižní hudební akademii, kde objevuje zcela nový svět zkušeností, které jí pomáhají naplnit svůj osud a objevovat historii své rodiny. (Falcon)

ManOfPhoenix

Nevím, proč tohle má tak malé hodnocení. Co je na tomhle tak špatného? A co dobrého? Je to směs úžasných písní, které zpívají úžasní zpěváci, s povedenou choreografií a kostýmy. Písně se mi velice líbili, scény ze zákulisí byli docela fajnové, je taky někdy dobrý vidět, jak mají vlastně i herci mimo kameru. Zkrátka, je to fajnový dokument. ()