Fajčenie a iné dôvody prečo sme mŕtvi

(študentský film)
Ukážka z filmu
Krátkometrážny / Horor
Slovensko, 2008, 12 min

Maroš dostáva, ako každoročne, za úlohu zapáliť sviečku na hrobe starých rodičov. S peniazmi, ktoré na to od mamy dostane sa však rozhodne naložiť úplne inak. (oficiálny text distribútora)

Ukážka z filmu

Tom_Lachtan

Amatérská hovadina (kdo mi práskne na které škole tenhle film vznikl, má u mě pivo), to že to vypadá jako hluboká amatérština by se čistě teoreticky odpustit dalo, ale ten příběh.. Ten příběh... Ten tupý příběh! Tahle idiotské postavy jsem viděl snad naposledy v ordinaci v růžové zahradě (a to ještě v mnohem zrůdnější slovenské mutaci), je to urputně neoriginální, nezajímavé, hloupé a neskutečně odbyté a působící dojmem, že režisér vzal kameru a veselým, bujarým krokem odhopkal s úsměvem na tváři natáčet první zhovadilost, co ho napadlo (a ještě to obdařit odporným pseudokůl hiphopovým soundrackem, brr). Fajčenie môže zabíjať, odbyté filmy naštěstí ne, jinak bych byl minimálně na jipce. ()

SOLOM.

Poslední dobou už točí kde kdo - kde co. Tento amatérský počin je jen další z tuctu tvůrčích nápadů, které nedokázal natočit někdo zručnější, tudíž jsou předem odsouzeny k zapomnění. Navíc mnohdy nestačím zírat, co všechno se dá označit jako „horor“. Jediné co mi toto video dalo, je chuť si zajít zapálit. K dobru jim přičtu alespoň to, že si ke svému dílu udělali „plakát“. Jinak nevím, co bych na tom dál hodnotil. ()