Peggy potrebuje, aby Howard Stark zničil termnú hmotu. Spolu sa vydávajú na misiu, z ktorej sa nikto z nich nemusí vrátiť. (Disney+)

BaronMartin

Velice povedené finále. Krásně uzavírá příběh a dějové linky téhle série a připravuje půdu pro 3. sérii.... která stejně nevznikne, protože tenhle seriál byl po této řadě zrušen :D Každopádně, příběh tohoto finále je sice možná trochu uspěchaný, kdyby se začal vyvíjet už v minulých epizodách, tak by to asi víc působilo jako epické finále. A taky je tu taková mini linka s Thompsonovým objevováním, jehlicí Arena klubu a onou záhadnou složkou, která je vlastně jenom setup na 3. sérii, který o to víc naštve, když si uvědomíte, že 3. série nebude.  Taky se mi moc nelíbí zakomponování Howarda Starka do celého seriálu, jelikož vždy působil jako taková ta legendární záchrana, co vytáhne v nejhorší chvíli hlavní postavy ze šlamastiky, a tady tomu není jinak. Ale jinak mě Howard bavil. A posledních asi 10 minut je super a působí to jako dobré zakončení série a vlastně by to mohlo sloužit i jako závěr pro celý seriál. Teda nebýt úplně poslední scény, se kterou mám problém. A takhle, ta scéna sama o sobě je fakt super. Zabít jednu z hlavních postav úplně na konci série je zajímavý zvrat a sakra dobrý cliffhanger, jenomže tady je krásně vidět, proč by se tyhle cliffhangery na konci série neměly dělat. Protože žádná další série nemusí být. A to mě vadí. Že tenhle seriál končí jedním obrovským setupem a zvratem, který už nikdy nebude vysvětlen. Doufám, že si aspoň jiní tvůrci z tohoto vezmou ponaučení a nebudou dělat mega zvraty na konci řady, když neví, jestli nějaká další bude :D Jenom díky téhle scéně bych chtěl 3. sérii vidět. Sice nám autoři sdělili, co s ní asi tak plánovali, víme, že by se v ní ukázalo, že Michael, bratr Peggy, stále žije a právě on zabil Thompsona, bohužel tohle na televizní obrazovce dost pravděpodobně nikdy neuvidíme... Finále dobré, ale ten konec... Sakra Marvele :D Hodnocení: 75% ()

mourek10100

Tenhle díl mě teda bavil hodně a asi hlavně kvůli Howardovi Starkovi. Kdyby se v potenciální třetí sérii objevoval častěji než jen ve dvou dílech, bylo by to fajn. Akorát, že ta asi nebude..minimálně příští rok asi ne. No jak mi přišla celkově druhá, ale vlastně i první série taková nezáživná, ten konec to poměrně vylepšil. Bye bye Jacku ;) ()

Loki_Six

"You kids are so cute. I bet you cram for your finals and everything. The answer is right in front of you. How do the most successful scientists achieve greatness? They get smarter people to do the research, And then they steal it themselves." ()