Dva nezaměstnaní herci odjíždějí z ruchu velkoměsta na venkov, aby tam napsali scénář, který by jim pomohl zachránit kariéru. Vytouženou samotu však záhy naruší milostné aféry jejich hostitelů, stejně jako veselé dovádění nečekaných hostů. Poté, co dva nezaměstnaní herci Raphael a Dominic přesvědčí předního newyorského producenta o tom, že napsali scénář k úžasnému filmu, zbývá jim deset dní na jeho odevzdání, jinak promarní životní příležitost. Dvojice se rozhodne opustit New York a zamířit na venkovskou chatu Dominicovy sestry Gigi v naději, že tak unikne ruchu velkoměsta a bude mít klid na psaní. Jejich soustředěná práce však vezme za své ve chvíli, kdy se na chatě objeví Gigiin nepříjemný přítel Wayne se svým mladším bratrem Devonem, díky jejichž avantýrám i neskrývané zášti zavládne ve skupince krize. Spalující touha po lásce i rodinné spory začnou brzy ohrožovat Raphovu a Dominicovu jedinečnou šanci na závratnou kariéru. Dokáží ještě zachránit aspoň své přátelství? (Cinemax)

BOURQUE

Nemá to hlavu a patu. Scenár je jednoduchý a určite by sa z toho dalo vyťažiť aj viac (po výraznom prepracovaní). Fakt ma prekvapuje, že M. Tomei sa nechala angažovať do tohto projektu. Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

sochoking

Dvaja týpkovia z Brooklynu, ktorí makajú po nociach v baroch za barom, ako ináč herci, prídu ako slepý k husliam k ponuke, napísať scenár na film za tristo litrov. A tak, ako každý úspešný wrajter , vyberú sa na chalupu do lesov , kde vládne mier, ticho a žiadne rozptýlenie. No len čo dovolia a uvidia to nádherné mladučké polonahé telíčko ich neočakávanej mladej spolubývajúcej, zistia, že s tou koncentráciou to nebude take jednoduché... Pozor, nejde o žiadnu stupídnu tínedžerskú komédiu, ale klasický low budget nezávislák so špeciálnym humorom pre vybranú skupinu (obľubovateľov tohoto žánru) ľudí. ()

PetrC.

Žánrovka s dobrým obsazením na hodinku a čtvrt. Bohužel nic pro mě. Michael Godere a Ivan Martin si svoje hlavní postavy scénáristů sami napsali. 34 % ()

alisa.upir

To je takovej klasickej film s hercema, o hercích, pro herce. Pro mě absolutní zívačka. Scénárista se jim tam snažil vytvořit nějaký "jakože konflikt", ale s už tak nudným dějem nic nepohne. ()