Keď Trish urobí svoj ťah proti Sallingerovi, Jessica zasiahne - a ocitne sa v mučivom tanci s vrahom. (Disney+)

kenkaku odpad!

Stailo deset minut a seriál jsem opět nenáviděl. Tolik debilních dějových twistů během 50ti minut jsem ještě neviděl. Jen se potvrdilo, že polovina epizod byla jen nastavovaná kaše. Seriál se dolonale pohřbil sám. ()

BaronMartin

SPOILERS! Vlastně hrozně fajn předfinální díl. První polovina epizody se soustředí na Jessicu snažící se zachránit Sallingera před běsnící Trish, přičemž se jedná o velmi povedenou pasáž, bavilo mě hlavně hláškování Jessicy a její cynické komentování situace, kdy v podstatě zachraňuje a brání sériového vraha a nepřítele. V druhé části ale dostaneme jednu z mých nejoblíbenějších scén celé třetí série, a to tu, kdy se Jessica nechá záměrně chytit a následně vyslýchat Sallingerem za účelem toho, aby z něj dostala přiznání. Tahle část je boží, je krásně napínavá a velice dobře se zde buduje atmosféra, navíc ten menší twist v tom, že se Jessica do té situace dostala záměrně a celou dobu nad ním měla kontrolu, je poměrně fajn. Asi jediné dvě věci, co mi na tom vadí, tak je to, že je to hrozně krátká pasáž, mohla by klidně trvat dvojnásobně déle a třeba mně by to vůbec nevadilo. A zadruhé, přišlo mi trošku stupidní, že Sallinger, tedy inteligentní člověk, co doteď byl vždy o krok napřed a dával si vždycky zatraceně pozor na to, co říká, tak zde najednou nejenže neprozkoumá celý Jessičin byt a neobjeví Erika doslova schovávajícího se ve vedlejší místnosti, navíc skočí na naprosto očividný bait potom, co ho Jessica asi 20 vteřin provokuje. Trošku mimo charakter. Každopádně, jeho finální smrt je božský moment a krásně připravuje půdu pro velkolepé finále celého seriálu. Hodnocení: 80% ()