Trish spomína na svoje problémové detstvo s Dorothy a plánuje zastaviť Sallingera a zlikvidovať zlo v celom meste. (Disney+)

kenkaku odpad!

Důkaz, že predchzí epizodu lze přeskočit. Díváme se totiž na vše znovu. Něco jako dovysvětlení všeho co se stalo. Ne že by to nějak pomohlo vyřešení hlavní linky sériového vraha. Sice mnohem více koukatelné než minule, ale za flashbacky s ropuchou si odpad zaslouží. ()

BaronMartin

I přes to, že tento díl není úplně nejhorší, mám s ním hned několik problémů. Tak zaprvé je tu samozřejmě ten očividný fakt, že toto je již druhá epizoda ve třetí sérii věnovaná primárně charakteru Trish a je to taky druhá epizoda ze třetí série, která funguje na principu flashbacku, přičemž sledujeme děj, který již známe, akorát z pohledu jiné postavy. Mně tyhle typy epizod nevadí, ale nemyslím si, že by měly být nějak extra časté, jelikož jsem si 100% jistý, že jak tahle epizoda, tak ta minulá (S03E02), vznikly jen od toho, aby vyplnily stopáž série. Tahle epizoda navíc od té minulé trpí ještě na to, že 20% toho dílu jsou opravdu scény a momenty, které jsme již viděli (a já během sledování jenom přemýšlel, jestli to fakt tvůrci natočili podruhý a nebo jenom použili ty stejný záběry - a když při sledování seriálu nemáte lepší věci k přemýšlení, asi je něco špatně :D). K tomu všemu zde sledujeme, jak sám název epizody říká (aspoň ten originální), Trishin plnohodnotný přerod na Hellcat, který je ale sám o sobě hrozně podivný a v podstatě se skládá z toho, že Trish někoho omylem zabije, je z toho v šoku, pak někoho omylem zabije podruhé a řekne si, že zabíjet je vlastně oukej. Za nejlepší moment epizody považuji velice překvapivě setkání Trish a Jeri, které je napínavé a působí opravdu dobře (a navíc je to poprvé od první série, co má Jeri opravdu zajímavý moment :D). A na závěr, během titulků, dostáváme konečně celou verzi oné slavné znělky It's Patsy (aspoň myslím, že jsme to předtím nikdy neslyšeli), což je fajn hádám? :D Hodnocení: 63% ()

Brainstorm odpad!

Zatím nejhorší díl, nemělo smysl, se dívat, dal jsem jej 1,5x zrychleně a stačilo se dívat jedním okem. Prostě vše co jste viděli jen z jiného pohledu. ()