Po šokujúcej tragédii je Jessica prinútená vybrať si medzi ochraňovaním Trish a dopadnutím Sallingera. Hogarthová sa chopí šance dostať sa späť do Kithinho života. (Disney+)

kenkaku odpad!

A je to tady. Kličkujeme a natahujeme co to dá (najednou si kráva sundá masku a hovno spadne na větrák). Vše mohlo být dávno vyřešeno. Nechápu proč musí točit 13 epizod když mají materiál jen na sotva polovinu. ()

BaronMartin

Takový trošku zbytečnější díl, který slouží čistě jenom k tomu, aby zápletku o pár epizod prodloužil, ale je to stále dobrý. Linka s Jessicou, která se snaží pro dobro Trish zničit důkazy ohledně Sallingera je poměrně fajn, i když si taky, jako většina internetu, myslím, že by se zde šlo zachovat nějak jinak a ne rovnou zničit veškeré šance na chycení sériového vraha :D Vztah mezi Jess a Trish je skvělý (viz úvodní scéna), ještě lepší je ale Jessičina dynamika s Erikem, který zde dostává kapku toho backstory, což je fajn. Baví mě i Malcom, akorát je tu pořád ta Jeri, jíž se vrací zas a znovu její naprosto zbytečná osobní linka. Hodnocení: 65% ()