Jessica sa sústredí na pomáhanie bezmocným. Dorothy Walkerová príde do Aliasu a prosí Jessicu o pomoc pri hľadaní nezvestnej Trish. (Disney+)

BaronMartin

Poslední série Jessicy Jones a vlastně i celého tohoto Netflix Marvel universa má poměrně dost vlažný start, který mě lehce vystrašil tím nepříjemným znuděným pocitem, který na mě vrhala druhá řada :D Naštěstí se to ke konci trošku zlepší a třetí série má zatím lehce nadějné vyhlídky. Krysten Ritter je stále stejně skvělá Jessica, její charakter se téměř nezměnil a i když se občas snaží dělat nějaké dobré činy, pořád je to ta stará dobrá, věčně nachlastaná Jessica. Pilotní díl má lehce problém s tempem (velice podobně jako druhá řada), jelikož prvních 30 minut se vlastně vůbec nic nestane. Pak je to naštěstí trošku zajímavější, celá konfrontace s Trish je dost dobrá (Trish mimochodem působí stokrát lépe a méně otravně než v druhé sérii) a i finální scéna je poměrně dost šokující a velice dobře provedená. Nejlepší postavou dílu je ale rozhodně nováček Erik, který svými cynickými a neskutečně zábavnými hláškami převyšuje i samotnou Jessicu :D Naopak, kdo mě vůbec nebere, tak je Jeri, která mlela z posledního už v druhé řadě, a překvapivě i Malcolm, který zde udělá naprosto debilní rozhodnutí, kdy autem napálí do ožralého sportovce, aby se mu pomstil, u čehož jsem vyprskl smíchy :D Snad se třetí sérka ještě rozjede. Hodnocení: 60% ()