Keď Jessica a Dorothy nedočkavo čakajú no nové informácie o Trish, Costov telefonát prinesie znepokojivé správy. Hogarthová vymyslí plán svojej pomsty. (Disney+)

Necrotongue

Ani tentokrát jsem nebyl příliš spokojen, protože Trish zůstala naživu a znovu je zbytečně velké množství času věnováno Jeri a jejím problémům. Je to paradox, ale proti předchozí epizodě jsem jednu hvězdičku přidal právě za Jeri. Musel jsem totiž ocenit tu její dokonale chladnokrevnou manipulaci. ()

BaronMartin

Předfinálová epizoda je fajn, i když mi tady upřímně chybí nějaká gradace a nějaké budování k samotnému finále. Až teď, když jsem vymýšlel, kterými slovy mám uvést tuto recenzi, tak mi vlastně došlo, že se jedná o předfinálový díl, což je asi trochu špatně :D Každopádně k epizodě, hrozně se mi líbí ten vnitřní konflikt Jessicy. Její dilema, jestli má svou matku nechat zatknout, nechat ji jít nebo ji zabít, to je neuvěřitelně zajímavé a tenhle osobní vnitřní souboj je hrozně super, akorát škoda, že to přišlo až v těch posledních zhruba 4 dílech celé série. Trish má minimum scén a vzhledem k tomu, že je marod, tak není ani moc otravná, takže super :D Kdo upřímně fakt hodně překvapil, tak je Jeri, jejíž část mě tady hodně bavila, její pomsta byla krásně uspokojivá a napínavá, navíc se zde hezky ukazuje její manipulativní charakter, což je fajn. A když se nad tím tak zpětně zamyslím, celá Jeriina linka byla fajn. Byla sice neuvěřitelně, ale opravdu extrémně roztahaná a vůbec nesouvisela s čímkoliv jiným, ale toto její uzavření bylo příjemné. Lehce se těším na finále... Hodnocení: 70% ()

• Postava Turka Barretta (Rob Morgan) se objevila v tomto díle, stejně jako se objevila alespoň v jednom díle ve všech sériích marvelovských seriálů na Netflixu. Jedinou výjimkou je seriál Iron Fist (od r. 2017), nicméně Barrett se objevil v The Defenders (od r. 2017), jejichž součástí Iron Fist je. (NiWi)
  • Postava reportérky Thembi Wallace (Tijuana Ricks) je ta samá reportérka, která vedla rozhovor s Mariah Dillard (Alfre Woodard) v seriálu Luke Cage (od r. 2016). (NiWi)