Hogarthová získa podvodom dohodu pre svojho nového klienta za výmenu informácie, kde sa zdržiava Karl. Trish pokračuje vo vlastnom vyšetrovaní. Väzenský strážca zájde za čiaru. (Disney+)

BaronMartin

Pokud nepočítáme flashbackový díl, tak toto je první epizoda, která mě opravdu od srdce bavila a kterou jsem si téměř celou dobu užíval. Jediná škoda je, že to přichází až v desátém díle ze třinácti :D Celá linka Alisy ve vězení je hrozně super, ty scény mají atmosféru, jsou napínavé a zajímavé. Strašně se mi líbí postava Jessicy, která zde má takové morální dilema co vlastně udělat se svou matkou a celá tahle část je dost fajn. Poprvé za celý seriál mě bavily i scény s Jeri, hlavně její rozhovory s Jessicou, ať už díky tomu, že se v nich Jessica chová rozumně a ne jako mrcha, má nějaký ten soucit, nebo díky tomu, že s Jeri reálně dokážete soucítit. Je zde taky naprosto fantastický závěr a mimochodem, to, že tahle epizoda stihla vytvořit za asi 5 minut takového mini záporáka, tedy pana policajta, kterého budete nenávidět víc, než mnohé filmové a seriálové záporáky co měli hodiny screentimu, to se jen tak nevidí :D Jediné, co mi opět a znovu vadí, je postava Trish, která je s prominutím arogantní, otravná a egoistická kráva. V téhle fázi už se to jinak říct nedá :D A opět se ptám jestli ji tvůrci takto napsali záměrně nebo očekávali, že s ní diváci budou sympatizovat. Každopádně jakákoliv scéna s ní je příšerná na nervy a budete mít chuť si z jejího chování vyškrábat oči :D Hodnocení: 76% ()

Necrotongue

Přestože mě desátá epizoda bavila víc než předchozí díl, na pátý kousek to nestačilo. A opět za to mohou Trish a Jeri, ty dvě už mě fakt nebaví. Scény z věznice byly fajn, ty si dokonce držely i nějakou atmosféru a jako obvykle přišlo to nejlepší až v závěru. ()