Jessica Jones - Série 2 (2018) (séria)

Žralok vo vani (S02E09)

(epizóda)
  • Česko AKA Žralok ve vaně, příšera v posteli (viac)

Jessica je prinútená zmeniť svoje plány. Medzičasom Oscar požiada o pomoc pri rodinnej kríze a frustrovaná Trish konečne vybuchne. (Disney+)

Necrotongue

Pořád mám ten neodbytný pocit, že druhé sezóně chybí hlavní záporná postava, tvůrci se tak musí uchylovat k rodinným dramatům a seriál zbytečně ztrácí na kvalitě. Navíc mě stále více otravují postavy Jeri a Trish, Jeri jen brzdí tempo příběhu a Trish nepřináší nic nového a není už ani zábavná. ()

BaronMartin

Vlastně relativně fajn díl. Možná už to je tím, že jsem kapku znuděný celou 2. sérií, ale tato epizoda mi nepřišla tak zlá. Dynamika mezi Jess a její mámou je fajn, celá mini linka s Oscarem a zachraňováním jeho syna je taky docela oukej, i když mi přijde, že tvůrci trošku vykrádají vlastní seriál :D V první sérii jsme taky měli pár epizod, kdy hrdinka na chvíli žije pospolu se záporákem a donutí ho udělat nějaký dobrý skutek. To stejné tady. K Trish, upřímně, mě by hrozně zajímalo, jestli si jsou tvůrci vědomi toho, jak zoufalá a otravná ta postava je, nebo si myslí, že jí píšou jako sympatickou postavu. To by mě fakt zajímalo :D Ale musím uznat, že její absolutně random monolog v rádiu je strašně boží scéna. Linka s Jeri je stále poměrně podivně zbytečná, každopádně finální záběr je super a relativně se těším na další díly. I když opět vidím tu paralelu s první sérií, zase pravděpodobně dostaneme epizodu, kdy je hlavní záporák zavřený a všechno se zdá být v pohodě :D Hodnocení: 62% ()

• Stan Lee si v tomto díle odbyl své tradiční cameo. Jak je u seriálů poslední dobou jeho zvykem, objevil se pouze na plakátě, na autobusové stanici. (NiWi)