Kým Jessica zvažuje svoj ďalší ťah, Malcolm konfrontuje Trish ohľadom jej nevyspytateľného správania a Hogarthová sa skontaktuje s liečiteľom. (Disney+)

Necrotongue

Po vzpomínkové epizodě přišel návrat k současnému dění a hodnocení šlo opět dolů. Chtělo by to nějakou změnu, Trish je s tím svým inhalátorem jako obehraná deska, Jeriina dějová linie mě nebaví vůbec a jakousi naději přinesl pouze akční závěr, takže uvidíme. ()

BaronMartin

Po minulé flashbackové epizodce tu máme opět návrat k přítomnosti, která je bohužel stále dost meh... :D Nejlepší momentky jsou určitě rozhovory Jessicy s její mámou, které jsou takové příjemné a milé. Bohužel je mi postava Jessicy mámy poměrně nesympatická, ať už svým chováním, tak svojí osobností. K vedlejším postavám, u těch se skoro nic nemění. Trish je pořád extrémně otravná se svou závisláckou linkou, celá linka s Jeri je nezajímavá a navíc absolutně nesouvisí s čímkoliv, Malcolm je pořád borec :D Po hodně dlouhé době taky dostáváme i akční scénu (tady jenom chci říct, že nejsem jeden z těch lidí, kteří by si mysleli, že film nebo seriál nemůže fungovat bez akce, ne, to vůbec. Dobrý konverzační seriál může být též výborný), tedy Trish vs 3 homofobové, která mi přišla hodně průměrná :D Opakoval bych se s vyjmenováváním problémů, jelikož je to furt stejné a výrazy jako tempo, zajímavý příběh, charismatický záporák a atmosféra jsou prostě ty největší problémy. Hodnocení: 58% ()

• V bitce proti třem týpkům z ulice zanechá Trish (Rachael Taylor) na obličeji jednoho z nich viditelné škrábance, jako od kočky. Jedná se o odkaz na její komiksovou identitu – Hellcat. (NiWi)