Jessica a navrátivší Luke sledujú stopu po Kilgraveovi a zotavujúca sa Trish sa ocitne tvárou v tvár svojej matke. (Disney+)

Necrotongue

Po nějakém čase se naplno vrátil Luke Cage, který mě tady baví, což se nedá říct o jeho samostatné sérii. Flashback o seznámení Luka s Kilgravem byl zábavný, zábavná byla ostatně celá dvanáctá epizoda, zvlášť demoliční pasáž v klubu se tvůrcům povedla. ()

BaronMartin

Docela dost fajnová předfinálová epizoda. Po celkem dlouhé době se vrací Mike Colter a jeho postava Luke Cage, který je prostě super, je to strašně pohodová a sympatická postava, a má velice příjemnou chemii s Jessicou. A ten twist s ním, který se stane na konci, je též dost fajn. Tento díl taky obsahuje relativně dost příprav a nastínění na 2. sérii a na seriál Luke Cage, je to ale celkem dobře zpracované a nijak extra mi to nevadilo. A ještě chci zmínit finálovou scénu v klubu, která je strašně super, ať už díky skvělé atmosféře, tak i velice pěknému vizuálu a hrátkami s fialovými světly, které ladí ke Kilgravovi a odkazy na komiksového Purple Mana. Když už jsem to zmínil, tak bych chtěl ještě říct, že moc nechápu ten vývoj Kilgrava. V minulých epizodách vůbec nebylo nastíněné, že by chtěl vylepšit svoje schopnosti, nebo že mu příjdou slabé. A tady najednou prostě chce. Ocenil bych, kdyby jsme měli trošku větší nastínění v předchozích dílech... Hodnocení: 72% ()

• Náměstí s kašnou s andělem, které se objeví ve 26 minutě, se objevilo i na konci filmu John Wick 2 (2017). (petrustrus)