Trish sa snaží pomôcť čoraz viac nevyspytateľnej Jessice vypátrať Kilgravea a Simpsonove správanie všetko komplikuje. (Disney+)

BaronMartin

Tento díl ve mně zanechává dost smíšený pocity. Na jednu stranu, není to vlastně vůbec špatný, je to moc pěkně natočený a zrežírovaný (na rozdíl od minulé epizody) a z technické stránky je to hodně fajn. Na druhou stranu, některé ty momenty jsou tak strašně stupidní a scénáristicky to furt skáče mezi dobrým příběhem a vycpávkovou vatou, která vůbec nedává smysl. Viz celá linka se Simpsonem, která se podle mě do tohohle seriálu vůbec nehodí a příjde mi, že tvůrci se potřebovali jenom zbavit téhle postavy, ale nevěděli jak, tak kolem ní vytvořili celou tuhle dějovou linku, která se mi fakt moc nelíbí. Jinak je to ale celkem fajn, je zde taková menší detektivní linka s márnicí, která je dobrá, setkání Jessicy a Simpsona je celkem dost atmosférická a nepříjemná scéna, i když fakt nejsem fanoušek té linky, a flashbacky jsou taky dost solidní. Akorát mi ještě vadí závěr, kdy Malcolm z nějakého random neznámého důvodu nezavolá Jessice když vidí, že její byt má rozmlácené dveře a někdo tam svítí baterkou... celkově, fajn díl, ze kterého ale hrozně cítím, že tvůrci si moc nebyli jisti svojí prací a moc nevěděli, co vlastně dělají... nebo to tak minimálně hrozně působí. Hodnocení: 70% ()

Necrotongue

První polovina jedenácté epizody měla lehce pomalejší tempo, ovšem druhá polovina mi tento nedostatek plně vynahradila. I tentokrát byl děj vhodně doplňován retrospektivními scénami z dětství Trish a Jessiky, z nichž jsem se opět dozvěděl několik důležitých faktů a nakonec jsem zjistil, že si tvůrci začali užívat výbušné závěry. ()