Luke Cage si najme Jessicu na prípad a prinúti ju, aby čelila skutočnému dôvodu, prečo ukončila ich vzťah. (Disney+)

BaronMartin

Fajn díl, který má sice dost epizodní příběh, který moc nesouvisí s celkovým dějem a posunem v něm, pořád je ale lepší a zábavnější než třeba ta epizoda asi 2 díly dozadu s anti-superhrdinskou ženskou. Dost pěkně se nám tu prohlubují vztahy, hlavně mezi Lukem a Jessicou, jediné co mi trochu vadí je finální scéna mezi těmato dvěma, která je sice dost emocionální, ale příjde mi, že Luke se zde chová trochu mimo svůj charakter. Doteď byl vcelku klidný a vyrovnaný člověk a najednou tady zjistí, že týpek, co zabil jeho ženu, byl opilý, hned to pro něj mění celou situaci a chce ho zabít. No nevím... Další postavy jsou fajn, hlavně Malcolm mě začíná bavit. Naopak třeba Jeri mi příjde trošku zbytečná a hrozně nevýrazná. A nevím, jestli to je jenom mnou, ale přijde mi, že Carrie-Anne Moss ji hraje strašně nezajímavě, jak kdyby ji to nebavilo. A Kilgrave je stále fantastický, charismatický a skvělý. Hodnocení: 75% ()

Necrotongue

Příběh sice opět vybočil z kurzu, ale přestože se tentokrát řešila vedlejší dějová linie, je už teď jasné, že tyto události ovlivní i základní děj, takže v žádném případě nešlo o pouhou vatu, na jakou tak často narážím v jiných seriálech. Kilgrave se ve své posedlosti opět posunul o krok dál a Jeri plánuje nějakou nekalost, takže hurá na další díl. ()